Greitutėliai

greituteliai.jpgOi, vaikai, kad jūs žinotumėt… Bėgu skubu stengiuos nenugriūt.

Mama nusipirko mašiniuką, o aš roletus ant langų, dabar bus tamsu ir ryte manęs nežadins pirmieji saulės spinduliai, ir mano nuogas kūnas nebedžiugins priešais gyvenančių vyrų akių. Taip saugiau, sako. Mano darbo paieškos intensyvėja ir plinta į įvairias sritis. Pasaulyje milijonai galimybių ir aš rasiu savo vietą, po velnių.

eNyu, kaip Tavosios?

Vakar buvo bloga diena iš pradžių. Tikrai jau ne kokia, jei net eilėraštis pasirašė. Man kūrybos bangos užeina tik arba iš absoliutaus gėrio, arba iš totalaus blogio. Tada vienas protingas vyras man parašė verslo planą, pagal kurį dirbdama po keturias valandas per dieną po trijų mėnesių turėčiau po dešimt tūkstančių litų pelno, tai gerai galvoju. Pasitaisė pasaulio vaizdas į rožiškesnį. Dabar ieškau, kur čia man pasitobulinus, į kokius kursus užsirašius, kad jau garantuotai man tos penkiaženklės sumos sąskaiton ridentųsi… 🙂 Ne ryt, gal ir ne po metų, bet jei geresnio plano nesugalvosiu, šitą įgyvendinsiu. Dabar turiu sau tikslą, prasmingiau dienos bėga. Mama prieš aštuonis metus jau pribūrė, kad pas mane toj įstaigėlėj dirbs, kai į pensiją išeis, gal ir teks, mamyt, gal ir teks… Bus versliukas daryti žmones laimingais… Turėtų būt pelninga, m? Ir tik nesvajokit, kad dabar imsiu čia viską ir jums papasakosiu.

Eisim šįvakar į teatrą su šeimos moterom, tikriausiai aprašysiu ryt.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

5 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

eNyu
2008 02 21 | 21:41

Ehei, dėkui, kad domies.;) Mano darbo paieškos einasi vidutiniškai. Šiuo metu kaip tik darbuojuosi prie “namų darbų”, o rytoj keliausiu į antrą susitikimą su vienos HR konsultacijų įmonės vadovais. Nežinau dar, kas iš to išeis, bet bent jau per tuos pokalbius sužinau įdomių dalykų ir nemažai išmokstu. Vienaip ar kitaip, apie kažkokią paieškų baigtį jūs tikrai išgirsit.:)
Tavo darbo paieškos man taip pat įdomu. Ir tavo verslo planai taip pat.;) Galėsiu kada nors dirbti tavo įmonės atstovybėj Vilniuje.:)

Ryan
2008 02 21 | 22:27

Kagi, teks ieškoti kur kitur akis paganyti, kad jau tuos roletus nusipirkot. O gaila, taip malonu buvo dar pasvajot prieš užmiegant 😉

mizgE
2008 02 22 | 8:44

Taigi, noreciau ir as pretenduoti buti Tavo darbuotoja 🙂

w
2008 02 22 | 9:26

netikek visais protingu vyru svaichiojimais .. gyvenime juk nebuna 10k po 3 menesiu idirbio . istikro reikia kur kas daugiau .. :))

PinkCity
2008 02 22 | 10:18

mizgE, Tu esi įtraukta į w verslo planą, nesijaudink…
w, nuo ankstyvos paauglystės esu išmokyta atsirinkti, kokiais vyrų sapaliojimais tikėti, kokiais ne. Jei nebus 10k po trijų mėnesių, Tau šakės, patikėk 😉 .

Palikti atsakymą