Eksperimentinė elektrizuota Indija

Kai niurkdomės visuomenėje, nuolat ieškome patvirtinimų, kad esame kažkuo išskirtiniai, bet tuo pačiu be galo panašūs ir artimi. Ir kai man darbe, namie bei kartu važiuojant automobiliu sako kas čia pas Tave per ne muzika, šypsenos kampučiai linksta link grindų. Ir tas mano tobulasis last.fm atradimas čia labai praverčia guodimu, kad esu suderinama – su puse savo taip vadinamų draugų aukštai, o su brolužiu beigi Toma – idealiai. Nu ir kaip jų nemylėt tada?

Ai, dargi bandau rasti palengvinimą klausimui, kokios muzikos klausau, nes vėlgi neseniai manęs to buvo pasiteirauta, kažkodėl atsakiau, kad pankroko, ir paskui nusistebėjau, kokią jau skiauteriuotą grupę rasčiau savo grojaraščiuose? Nu ouki, senukai The Clash ir Bow Wow Wow, bet iš esmės tai tas pankrokas man svarbesnis kaip kitko ištakos. Vėlgi man padėjo last.fm – nupaišė debesėlį, kad išmokčiau mintinai atsakymą, kokia muzika man patinka:

Aišku?

Ir dar aš baigiu plaukus nusiraut, kad Emilie Autumn buvo taip arti manęs, ir aš nenuėjau jos pasiklausyt. Užtatai dabar visad vaikščiosiu kaip ji susišukavus. Už bausmę sau.

Dar, beje, mielai kviečiu atkreipti dėmesį į dešinėje apačioje atsiradusį mano paskutinio grojaraščio sąrašiuką.

O mano nuomininkė jau žadėjo išsikraustyt per Kalėdas, nes išsiskyrė su draugu, kuris ją finansuodavo, paskui atidėjo iki sausio, dabar paskambino – sako iki vasario pabaigos dar pagyvensiu. Labai tikiuosi, kad per tą laiką atsiras koks turtingas vyras jos gyvenime, nes šiaip mergaitė puiki nuostabi – mano butas taip gražiai ir jaukiai neatrodė, net kai aš ten gyvenau!

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Tomas
2009 01 08 | 17:00

Įsivaizduok, jei bendras žanras būtų – “Eksperimentinė elektrizuota Indija”.
Kaip skambėtų muzika?: )
P.S. Antroj eilutėj, man rodos klaidelė netyčiom įsivėlė – išsikirtiniai. (:

PinkCity
2009 01 08 | 17:29

Aijo, taigi Jūs žadėjot dabar mano klaidų ieškoti… Gerai gerai, pasitempsiu. Pataisiau.

awx
2009 01 08 | 17:56

Linksmas dalykas tas lastfm. Darbe visą dieną būna įjungtas, pastoviai šefė klausia “a kas čia groja?” :))

PinkCity
2009 01 08 | 17:59

Ta gerąja prasme, lyg norėdama sužinoti atlikėją, ar blogąja, lyg nesuprastų, ar tai muzika ar kokie sielos virpesiai? Nes nu Tavo muzika tai tikrai ypatinga. Čia sakau gerąja prasme.

awx
2009 01 08 | 18:49

Apie virpesius būna – “čia muzika?”
O apie visokius John Legend ir panašius soul/jazz atlikėjus – “a kas čia? a kas ten?” :)))

Dėl mano muzikos – dėkui. Šiaip perskaičiau šį įrašą ir prisiminiau save dar mokyklos laikais, kai niekas nesuprasdavo mano atsakymo į kausimą ką aš klausau. Bet dėl to mūsų mokyklos šokiai buvo ypatingi. Šalia gimazijoj – Ivanuški ir pan., o pas mumi Bix, Foje ir mano ritmai :)) Rinkdavosi gera publika.

Auris
2009 01 08 | 21:28

Bow wow wow? Tu gal apie lil’ bow wow ir jo daina su snoop dog “What’s my name”, kurioje yra žodžiai “bow wow wow hipi jou hipi jei…”? 🙂

PinkCity
2009 01 08 | 21:38

Tiesa, kai ieškau parsisiųsti jų muzikos, dažniausiai man tas nesąmones siūlo, bet iš tiesų man patinka pankiukai iš 80-ųjų 🙂

Auris
2009 01 08 | 21:43

emmm, “tas nesamonęs”… 🙁 turėtum toki egzotišką muzikos skonį kaip mano, tai suprastum, kad ne tik bow wow wow gerai, bet ir lil’ bow wow gauna tašką 🙂

PinkCity
2009 01 09 | 11:55

awx, aš kartais patyliukais paspaudžiu ant dainos, kurios klausai, bet bijau, jei imsiu mėgti tuos visus ambientus ir idmus, nebeturėsim su brangiausiuoju dėl ko prasivardžiuoti…

awx
2009 01 10 | 7:52

Tai čia liga prasidėtų, jei įsiklausytum. Kažkodėl nenoriu tikėt, kad melodingi lėti ir vaikystę primenantys ritmai būtų nemalonūs ausiai :))

Palikti atsakymą