Apie tai, kas yra jėga

Dar jėgulė yra tai, kad nusprendus grįžti į palaimingąją savo būseną nustojo galvą skaudėt. O skaudėjo nuo vakar kokių 3 val. Vaistų stengiuosi negerti iš principo, tikėjausi, kad išsimiegojus praeis, bet praėjo tik po lemtingojo sprendimo. Jėga. Dabar trumpai pakalbėsiu apie principą, dėl kurio stengiuos negerti vaistų (tik ekstremaliais atvejais, bet tada jau nebepadeda). Skausmas yra organizmo signalas, kad kažkas negerai. Išgeri piliulę ir nebejauti signalo. O problemos kūne lieka. Palyginimui pavyzdys: vaikas verkia, nes nori valgyti / miegoti / dėmesio / sysių / meilės, o Tu užkemši jam skudurėliu burną, užlipini geltoną juostą ir nusprendi, kad jam viskas gerai. Dar negeriu vaistų dėl to, kad mano organizmas bet kokiems svetimkūniams, kurie nėra pripažįstami kaip maistas / gėrimas, atmetimo reakciją vykdo. Alkoholis šiuo atveju taip pat nėra pripažįstamas kaip gėrimas. Apie nikotiną net nekalbu. Vemti nėra jėga.

Dar jėga yra kai rašant Blog‘ą įsivaro kolega ir padovanoja didžiulę plytą šokolado, nes jis šventai tiki, kad buvo man pažadėjęs… Ir tada supuola mergos ir sako tokiu oru reikia eit į lauką ir pasidaryt šokoladinį pikniką.

Taip pat smagu būti pagarsėjusiai kaip Lietuvių Kalbos Mylėtoja Ir Puoselėtoja, kuriai kolegos skambina pasitikslinti, kaip rašosi tam tikri žodžiai…

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

1 komentaras

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

3finance
2022 02 17 | 16:48

3clematis

Palikti atsakymą