Už konstruktyvumą

2008-08-07

shoot.jpgKokiais tik būdais blogeriai nebando atkreipti į save dėmesio! Puikiai suprantu, kad dar nė mėnesio neturinčiam tinklaraštukui reikia naujų skaitytojų (štai Tau ir nuoroda, mielasis), todėl autorius nusprendė viešai išreikšti neargumentuotą nuomonę apie vieną populiariausių Lietuvos blogerių. Nes mes jau nebediskuotuojame apie įrašus, o aptarinėjame asmenybes?

Truputį pasiknisus švelnios kritikos ir savo atžvilgiu radau. Štai Dievų blogai kadaise neįžvelgė logiško ryšio tarp to, jog nemėgstu vairuot ir noriu naujo mašiniuko. Jei nori, galiu ir daugiau pavyzdžių pateikti: mane vargina skalbti drabužius, bet perku naują skalbyklę, mane pykina valantis dantų, bet neišsiverčiu be naujo dantų šepetuko karts nuo karto, nemėgstu plauti indų, bet indų ploviklis vis atsiduria pirkinių krepšelyje… Tęsti?

Kitas, apynaujis įrašas iverslo tinklaraštyje skelbia (tiesioginė citata iš trečio punkto): „…geras pavizdys rožinės mažylės (pinkcity), kuri iš pradžių pyko ant kažkokios knygos ir jos autoriaus, o po to kai Beinorius savo bloge parašė, kokia šauni knyga, jos reakcija buvo “na jei tu siųlai, būtinai perskaitysiu”)”. Kalba netaisyta, apie autoriaus raštingumą pakalbės Dovilė. Nuorodos sudėtos ne į įrašus, o į tinklaraščius, todėl truputuką teko pasukti galvą, kada čia mes su Justinu apie knygas diskutavom. Kad būčiau ant kažko pykus, taip ir neprisiminiau, o apie reakciją tikriausiai šitą kalbama. Vėlgi palikau sėdėti su klaustukais akyse.

katyte.gif

Tai vat mano rožinis blondiniškas komentaras būtų toks: žavusis blogosferos kaimyne, labai smagu, kad skaitai, dar maloniau, kad dedi nuorodas, nukreipiančias pas mane. Esame skirtingi žmonės, todėl natūralu, jog kas patinka man, gali kelti šleikštulį Tau, ir atvirkščiai, be jokios abejonės. Visgi jei nori, kad Tavo kritika skambėtų solidžiai, o nuomone skaitytojai pasitikėtų, pasisakymus pagrįsk logiškais ir teisingais argumentais. Gal tuomet Tau pavyks įrodyti, kad Karolis gyvena pasaulėžiūroje?

8 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams