Pasiglostymai

2012-02-18

O, ir vėl tinklaraštininkų gretose skraidžioja pasiglostymai tema aš-Tau-patinku, Tu-man-patinki. Ir vėl gavau Stylish blog iš saldųjį gyvenimą propaguojančios Lauros, kurios įrašai apie keliones atostogų kraštuose dažnai sušildo mano kasdienybę. Ačiū! Tik va taip pažiūrėjau, ką atsitiktinis lankytojas, užklydęs į mano tinklaraštį, gali apie jį pagalvoti – vien knygos ir knygos. Labai jau vienspalviška. Bet ir nesistengiu savęs spaust per prievartą rašyt. Kaip jau gaunasi, taip.

TipTop

Čia dar reikia septynis dalykus apie save parašyt, bet kad aš jau pernai pagrindinius akcentus sudėliojau, tai dabar galiu nebent septynias smulkmenas paberti, še:

1. Pagaliau nusipirkau kitą mašiniuką! Išlikdama ištikima Japonijai pasirinkau Toyotą, o savo dar nė pilnametystės nesulaukusią Mazdą, ekonomiškai varomą dujomis, pardavinėju, gal žinai, kam reikia?

2. Šaltuoju metų laiku mėgstu megzti.

3. Nemėgstu nešioti megztų drabužių, net mano šalikai visi yra medžiaginiai, o vietoj vieno megztinio visuomet verčiau apsirengsiu du medvilninius džemperius. Vienintelis mano megztas dalykas, kurį pati dėviu, yra šiltos žieminės kojinės.

4. Dievinu lietinius blynus su įvairiais įdarais, bet nemoku jų normaliai išsikepti.

5. Man labai patinka, kai mano plaukus supina driežiuku, bet pati savęs (anei ko kito) taip sušukuoti irgi nemoku. Užtat mano sesė tai daro meistriškai gražiai.

6. Esu pesko-lakto-ovo-vegetarė, nors daugiau nei pusmetį buvau sėkmingai metusi valgyti ir žuvį (kad galėčiau drąsiai teigti, jog nevalgau nieko, kas į mane žiūri), bet pasirodo, negaliu atsispirti paprasčiausiai… silkei.

7. Negalėčiau vienareikšmiškai atsakyti, kokios yra mano mėgstamiausios gėlės: svaigstu dėl frezijų kvapo, užburia tobulas ramunių paprastumas, o lotosai taip palaimingai dvelkia filosofija ir gyvastimi.

Na štai, septyni. Liko tik dar kažkam perduoti apdovanojimą. Nuo pat savo tinklaraščio rašymo pradžios ištikimiausiai skaitau (ir žinau, kad mane skaito) Salomėją, kuri, priešingai nei aš, nė kiek nesulėtino tempų ir nepakeitė žavaus savo stiliaus, taigi pirmąją vietą skirčiau būtent Tau, raudonplauke. Taip pat visuomet nudžiungu radusi naujus Lorencos Pelegrini, Ligitos, Kontra-bandos merginų įrašus. Iš vaikinų man įdomiausi Buržujaus rašinėliai.

Tai tiek trumpai. Glostykimės toliau. Susišildom tokiu būdu.

7 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams