Kirpčiai. Alisa. Šalis ir karalystė.

2008-03-15

fringe.jpgAi, nugi kiek tai moteriai reikia iki pilnos laimės – pasikeisti šukuoseną. Šiaip pro kiekvieną veidrodį ar atvaizdą atspindintį paviršių praeidama į save užsižiūrau, dėmesys dėmesys, ir moteriški komplimentai iš kiekvienos sutiktos pažįstamos. Mes su sesyte šiaip panašios, o dabar kirpčius nusikirpau, kokius ji nešioja, tai vaje vaje, būsim dvynės. Dar truputuką jaučiuosi kaip Alisa iš Stebuklų šalies (ir Veidrodžio karalystės, aišku). Man labai patinka ta šviesi mergaitė, nes moka užduoti protingus klausimus ir šnekėtis su savo kūno dalim (kaip ir aš).

Šukuosenas keičiu nuolat. Na, buvo čia dabar toks pusmetukas, kai reikėjo nors truputį paauginti tuos plaukus, kad galima būtų išgauti naujas formas. Turėjau plaukus iki juosmens, buvau skiauterę išsiskutus, emo stiliumi prieky-ant-akių-nugaroj-sušiaušta irgi smagu. Negaliu dvi dienas tais pačiais drabužėliais puoštis, tiesiog kūnas priešinasi ir nelenda nei rankos į rankoves, nei kojos į kelnes. Kadangi šukuosena – stiliaus dalis, taipogi sunku išbūti ilgiau nei pusmetį su ta pačia. Turiu super gerą kirpėjėlę, nuo tada, kai nusprendžiau paaukoti grožio dievams ilgus plaukus, tik josios žirklėms patikiu savo šviesią galvą. Kažkada jai reikėjo plaukų modelio tokiam konkursui, sutikau, buvo švelniai rožine malonia spalva nudažius! Dabar būtų super vėl taip nusispalvuoti, puikiai reprezentuočiau savo tinklaraštį, tik kaži kaip mano šefai į tai sureaguotų?

Žinok, pasakysiu, kitaip į pasaulį iš po kirpčių žiūrisi, kitaip… Akys išryškėja ir norisi dažniau šypsotis, nes jaučiuosi tokia maža miela mergaitė. Na kaip Alisa, sakiau. Iš Stebuklų šalies ir Veidrodžio karalystės, aišku.

12 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams