• Renginiai


  Rašymo terapija

  Moters kelionė

  Kūrybinis nuotykis

  Mamos-dukros ryšys

  Mamos-dukros ryšys

  Giluminis atsipalaidavimas

 • Kalėdinis sveikinimas asmeniškai Tau :)

  2007-12-26

  Mieloji mano blogo skaitytoja / Mielasis mano blogo skaitytojau,

  (atsiprašau, kad dabar rašysiu vien vyriška gimine, taip jau diskriminuojančiai mūsų kalba sudėliota, bet juk Tu žinai, gražuole, kad kreipiuosi ir į Tave, tiesa?),

  aš labai džiaugiuosi, kad Tu esi, kad Tave domina mano požiūris į pasaulį ir į save. Visą laiką smagu el. pašte rasti pranešimą apie Tavo komentarą, kurį parašei man pritardamas, ginčydamas mano nuomonę, ar reikalaudamas daugiau informacijos. Ir kiekvieną kartą, kai paspaudi „patiko”, man būna džiugu. Malonu, kai stebėdama savo blogo lankomumo statistiką, matau, jog esi man ištikimas (a la loyal visitor). Aš irgi stengiuosi būti Tau ištikima, likdama nuoširdi ir neslėpdama nuo Tavęs nei savo psichinių nuotaikos nukrypimų, nei pakilimo virš grindų akimirkų, nei gal kartais keistoko požiūrio į tam tikrus dalykus.

  Šiuo metu esu žiauriai kalėdiškai high high high, kupina meilės visam pasauliui, vakar mačiau Jack‘ą Skellington‘ą in 3D, ir brangiausiasis man tikrai yra brangiausias, ir oi kaip čia viskas kvepia gerumu… Iki ašarų netgi. Rimtai!!!

  Taigi, Mieloji mano blogo skaitytoja / Mielasis mano blogo skaitytojau, noriu Tau prisipažinti, kad niekas taip nepadeda kurti ateities, kaip drąsios svajonės. Kartu su kiekviena svajone Tau suteikiama vidinė galia ją įgyvendinti. Todėl nesugalvoju geresnio dalyko, kurio galėčiau palinkėti Kalėdų proga, kaip tik pačių gražiausių ir drąsiausių svajonių!!!

  Jei nebūčiau to išsipildymo patyrus savo rožiniu kailiuku, nekalbėčiau, žinok…

  Jaukių švenčių!!!

  Nėra komentarų

  Komentarų dar nėra. Nori būti pirmas/-a?

  Pasisakyti

  RSS šaltinis šio įrašo komentarams