Julija Timošenko vs. mūsų politikės: kur žiūri Petruškevičius?

2009-02-02

Politika domiuosi minimaliai, tik tiek, kiek reikia bendram išsprusimui bei guviam kasdieniniam pokalbiui palaikyti. Nes, kaip jau ir sakiau, mano gyvenimui politikų sprendimai mažai reikšmės turi. Daug labiau man rūpi stilius!

Ir būna taip baisu, kai matau moteris politikes, jetau. Bandau įsivaizduoti jų pajamas, ir kiek visokio grožio galima už visa tai nusipirkti, tada vėl pažiūriu į jų kostiumėlius, “pagyvintus” margaspalviais šalikėliais, ir, o šakės! Visuomenės dėmesio centre, vieši asmenys, nuolat fotografuoja filmuoja…

Betgi yra šioj žemėj viena paguoda, leidžianti man neprarasti vilties, kad grožis išgelbės pasaulį:

Aš nesu kvaila iki galo, ir suvokiu, kad ten visokis protokolas varžo laisvę ir panašiausiai, bet kodėl būtina vyriškai nusižarinti plaukus ir įsisprausti į tuos neįsivaizduojamo nuobodumo aprėdus? Iš viso, kur tos mūsų politikės jų randa pirkti? Yra specialios parduotuvės, kur pardavėjos konsultuoja: užmaskuodamos savo moteriškumą ir subtilų žavesį tapsite kietesnėmis?

Jėgų jėgiausia yra, kad Julija Timošenko ne tik turi savo su niekuo nesupainiojamą stilių, bet jį dar ir pop žvaigždės mėgdžioja (spėk dėl ko plaukus auginu)!

Aš net knygą apie ją pradėjau skaityti. O jei kada tapsiu garsi, irgi stiliuką palaikysiu. Tai pažadas.

***

Mane iš anksto nervina komentarai, nes žinau, kad sakysi ten svarbu protas, pažiūrėk į Valinskienę ir panašiai. Nu betgi Julija tai ne kvaila! Kas trukdo protingam žmogui gražų rūbą nusipirkt? Va kur klausimas.

24 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams