Jogurtinis eksperimentas, I d.

2011-04-21

Activia piramideŽinai tą Activia reklamą, kur sako, kad po keturiolikos dienų valgant šį jogurtą pilvas suplokštėja ir savijauta pagerėja? Šiandien man atvežė visą paletę šių produktų ir pasiūlė pačiai išbandyti. Jei kokia mėsinė būtų atgabenusi maišą purvinos kiaulienos, būčiau tik nusijuokusi į akis, bet jogurtus šiaip ar taip valgau, tai kodėl gi nepaeksperimentavus ir nepatikrinus, ar reklama nemeluoja?

Atlikti tyrimai byloja, kad beveik pusei (45%) Lietuvos gyventojų nepatinka jų pilvukai, jie visaip kompleksuoja dėl šios kūno dalies, dėl to jaučiasi esantys priversti atsisakyti kai kurių malonumų ir panašiai. Aišku, kai kurie žmonės yra paprasčiausiai per stori, tai yra užsiauginę pernelyg didelį riebalų sluoksnį, moterims pilvas pasidaro nebedailus po kelių gimdymų dėl išsitampiusios odos, o treti yra nepatenkinti pilvukais, kurie yra nei riebūs, nei suglebę – priešingai, jie kieti ir išsipūtę. Prisipažinsiu, man taip pat yra tekę susidurti su trečios kategorijos sunkumais. Nesijaučiau stora, bet pilvas nebuvo toks plokščias, kokio norėčiau. Tuomet lioviausi valgyti mėsą. Ne dėl pilvo plokštumo, tiesiog šiaip praėjo noras, tačiau po kelių mėnesių pastebėjau, kad nebeatrodau kaip antrą trimestrą įpusėjusi nėščioji. Kai lioviausi valgyti mėsą, nebepajusdavau tokio sunkumo po valgymo, kuomet nesinori nieko kito, tik valandėlę pagulėti. Maistas nebeužsistovi pilve, ėmiau valgyti dažniau: dabar paprastai tai darau po penkis – šešis kartus per dieną.

Jogurtas dažniausiai būna paskutinis maistas prieš miegą, nors kartais jį pakeičiu stikline pieno arba varške. Pažiūrėsiu, kaip mane paveiks Activia.

Eksperimente taip pat dalyvauja (tik šiek tiek kitais aspektais): Saulėta virtuvė ir Ievos nuomone.

18 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams