Jau vat dabar tai kovo 8

2008-03-08

tulips.jpgKadangi moteris buvo sukurta paskutinė iš visų padarų ir yra visų Dievo sukurtų būtybių pabaiga bei užbaiga, maža to, – viso pasaulio tobulybė, tai kas galėtų paneigti, kad ji nėra pati puikiausia iš visų padarų? Agrippa von Nettesheim, XVI a. (Taip. Šiuos žodžius parašė vyras)

Chi chi.

Ir iš viso aš nesuprantu, kodėl moterys per kovo 8-ąją taip dairosi į vyrų rankas – turi tulpę, ar neturi? Juk tai moterų solidarumo diena, tai tarpusavyje ir solidarizuokimės, džiaukimės, švęskime, gerkime sultis, pieną ir skanias kavas, valgykime daug šiokolado, visokiais skanumynais įdarytas alyvuoges, ir viską viską, ko tik norim, nes – kas drįs man paprieštarauti – nusipelnėm, bliamba.

{lyrinis intarpas – vyrai, jūs irgi esat patys tobuliausi ir visko ten nusipelnėt, net mūsų meilės, ką mes jūsų darytumėm, bet leiskit man dar truputėlį čia pakrykštaut}

“Aš – moteris – harmoninga ir žavinga, skleidžianti savo asmeninę galią ir įgimtą individualybę”, – taip trumpai Ekaterina Ševčenko apibūdina, kaip turi jaustis kiekviena laiminga ir sėkminga moteris gyvenime. “Jau paauglystėje klausiau savęs – ką reiškia būti moterimi, kaip reikia atskleisti ir naudotis moteriškumu, kaip tapti laiminga ir mylima… Nuo to laiko pradėjau mokytis meno būti moterimi, tapti “Aš – mano numylėtinė”…

Gali, mieloji apie save taip pasakyt? Žinok turėtum.

Sveikinu visas merginas blogeres bei neblogeres mano tinklaraščio skaitytojas, linkiu nepamiršti būti laimingomis numylėtinėmis. Po rožinę tulpę ir bučkį kiekvienai nuo manęs!

Gerai, varom švęst…

6 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams