Eglės xiapin laimės sąrašas

2009-12-11

Skaičiau skaičiau miestiečių laimės sąrašus tavo bloge ir šiandien pagalvojau, kad reikia prisidėti ir man :)

1. Karštis ir šiluma. Nesvarbu, ar vasarą Nidos smėlynuose, ar po pūkine kaldra žiemą. Tik šilumos man, o Dievai Dievai!

2. Rojus ir rojaus sodas, visos vizijos, susijusios su juo: rojaus paukščiai, žydinčios gėlės, meilė, ryškios spalvos. Žodžiu, mano fantazija.

3. P O L A R O I D. Aparatai, nuotraukos, polaroidinės spalvos, išblukimai, momentinis džiaugsmas, 10 kadrų, kolekcionavimas, senienų naudojimas. Neįtikėtina, kai mano 40 metų senumo kamera įamžina dalykus, kurie vyksta šiandien :)

4. Valgymai, hedonistų puotos su mano bičiuliais, gaminimai ir po to gulėjimai sau ant pievutės ar lovų, gausybė pagalvėlių. Tikriausiai galiu sakyti, kad mano valgymai neatsiejami nuo pagalvėlių. Man suteikia laimę skanus maistas ir skaniai gaminantys žmonės.

5. Švara ir tvarka (buvo toks animacinis filmukas, kur “nuo mergaitės nešvarios visos suknios išbėgios!”) Aš galėčiau būti tas žmogus, kuris kuria tokius filmukus apie švarą ir tvarką :)

6. Man suteikia laimę antikvariniai daiktai, senos mašinos, seni fotoaparatai, senų knygų kvapas, nuzulinti gėlėti kilimai su kutais, sunkūs ir stori užtiesalai ant lovų ir fotelių, prosenelės siuvinėtos pagalvėlės ir peiliai laiškų vokams plėšti. Tai yra namai.

7. Knygos ir senos bibliotekos, kur knygas pačiam galima rasti lentynose. Skaitymai prieš miegą.

8. Čia postas apie mano Vyrą ir meilę :)

9. Man suteikia laimę genialūs žmonės ir jų kūriniai (vikipedija pasufleravo *Genialumas* yra aukščiausis kūrybinių galių pasireiškimo laipsnis). Gal teisingiau būtų sakyti, kad tai Devintoji odė įkvėpimui.

10. Visų laikų jaunystės (ir draugystės) himnas Alphaville “Forever Young” ir visi prisiminimai susiję su ja (jos dainavimas sutinkant Naujus Metus, mano mažiukai DRAUGUŽIAI, vasara, žiema ir visi atstumai- mylios, kilometrai ir metai- ji amžinai!)

Ir mano nuotrauka su bičiuliu, kuris apsirengęs piršimosi paltą :)

3 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams