BLOGin 04 04

2008-04-07

blogin1.gifIr aš ten buvau, kavą bulių gėriau… Prie tokių energijos kiekių nepratus keistokai jaučiausi, bet nuotaika tikrai buvo superinė.

Iš konferencijos pranešėjų ne blogerių kalbų įstrigo pats sau prieštaraujantis požiūris: Jūsų daug, Jūs galingi, Jūs maži, todėl nepajėgūs ką nors pakeisti (nebent rašykit apie politiką – aha, nuo rytojaus pradedu). Be abejo, visų smulkių žuvelių jėga yra vienybėje, bet kas iš viso čia nori ką nors keisti? Negi visi iki vieno iš prigimties esam revoliucionieriai, ir jei po mūsų pasaulis liks toks pats, mirties akivaizdoje negalėsim užsidėti pliusiuko? Rašom tuos savo tinklaraštėlius, savo požiūrį reiškiam kaip kas moka, ir tiek.

Nemažai konferencijos laiko buvo skirta internetinių socialinių tinklų analizei arba reklamai, tačiau vėlgi paradoksas: nemažai daliai blogerių tai neaktualu. Mūsų blogosferą galima vadinti savotišku tinklu: skaitom vienas apie kitą, komentuojam, bendraujam, galbūt dėl to nėra didelio reikalo registruotis į paauglių kaip musių nusėstus portalus. Mes individualistai: paliekam blogofermas, kurios, Arnoldo žodžiais tariant, tampa inkubatoriais, priglaudžiančiais mūsų gležnus tinklaraščių pradmenis tam, kad užaugę įsikurtume savarankiškai. Toks gyvenimas.

Pati įdomiausia dalis buvo pamatyti žmones, su kuriais vos ne kasdien susirašom vienas pas kitą svečiuose, ginčijamės, dalinamės džiaugsmais ir rūpesčiais. Taip, Karoli, esu toookia jauna, taip, Shatai, aš – pinkcity fanklubo prezidentė. Labai smagu susipažinti su mano tinklaraščio komentatoriais, kurie patys nerašo (kol kas, tiesa?).

Bijau, kad apie dovanas reiks atskiram įraše kalbėt. Tiek jų daug ir tokios nuostabios!

Atsirinkus nuotraukas iš Jūsų galerijų spausdinsiuos ir dėsiuos į albumą. Kaip ir visų puikių švenčių.

Ačiū, kad esat.

17 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams