Apie elfų, faunų ir fėjų slaptosios draugijos pirmininką

2008-11-28

Manyje tikrai per daug sluoksnių. Greičiausiai turėčiau rašyti bent tris atskirus tinklaraščius, ir dviejuose iš jų jokiais būdais neatskleisti savo tapatybės, kad anei mama nesuuostų, jog ten aš. Nes šitame pinkcity.lt jau darosi sunku kvėpuoti. Užtenka parašyti, kad Sabutytė yra dūra, nors visi ir taip žino, bet jau man pradeda knisti protą, kad turiu kažkokių problemų. Aišku, jų turiu, kas neturi, ir tos superdupergražuolės stotelėse demonstruojama subinė yra esminė mano personalinių tragedijų ašis, nes pati esu beviltiškai sugraužta celiulito ir vien Sabutytės paminėjimas manyje sukelia suicidinių minčių virtinę? Tiksliai taip manai? Vakardienos „Žmonėse” pabaigoj ji nuostabiai nupaišyta, jeigu ką. Pabučiuočiau dailininką.

Dar, jei esi baisiai pastabus/pastabi, gali diagnozuoti, jog tokio pobūdžio įrašai mano tinklaraštį paprastai aplanko penktadieniais – spontaniškai kyla idėja užveisti savaitgalio blogą, tada Tavęs nebekankinčiau šitom nesąmonėm. Bet tai bliamba, susimokėjau už hostingą ir ten visa kita, rašau ką noriu, gerai?

Toliau. Šįryt atradau savo svajonių tinklaraštį, bet Tau jo adreso neišduosiu, nes visų pirma noriu pati atsidžiaugti. Kai nusiperki naują mažiulį šuniuką, ir visi puola su juo žaisti, tada sakau šalin, mažyliui šlapianosiui ir taip per daug streso, leiskit apsiprasti, ir pati viena sau žaidžiu. Šitaip man patinka.

Dar antra, greičiausiai sakysi pff, kas per postringavimai nenormalūs tame man tobulame tinklaraštyje. Ne visiems suprast, atsikirsčiau. Autoriui parašiau susižavėjimo šūksnių kupiną laišką, o dar jis gyvena Kaune, ir taip įstabu pagalvoti, kad gal kada stoviu už jo Maximos eilėj ir nieko.

Kiek daug yra žmonių, kurie daro mano gyvenimą gražų.

***

Norėčiau paprašyti paspausti unsubscribe užuot komentavus, bo baisiai jautri aštriems Tavo žodžiams būtybė esu, kita vertus, negaliu pažadėt, kad pirmadienį vėl nepradėsiu nuoširdžiai mielų, skaitytojų ir gūglo mylimų įrašų publikuot, tada Tau vėl reikės prenumeruotis iš naujo. Eilinį kartą Tavo teisė rinktis.

25 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams