Andrė Pabarčiūtė: Moters magijos mokykla

2015-09-18

Andrė Pabarčiūtė Moters magijos mokyklaMokslininkai tyrinėdami žmonių smegenų veiklą aptiko, kad genialių nuo “paprastų” žmonių smegenys skiriasi tik jų aktyvavimo lygiu. Genialių žmonių smegenys suaktyvintos didesniu procentu. Ši informacija labai džiugina, nes ji reiškia, kad kiekvienas žmogus, turintis sveikas smegenis, gali suaktyvinti vis didesnį procentą savo smegenų ir vystyti jų genialumą.

Jau beveik metus domiuosi moteriškumo, moteriškos prigimties suaktyvinimo ir atskleidimo tema, todėl pamačiusi sesės knygų lentynoje šį Andrės Pabarčiūtės kūrinį, nusprendžiau skirti jam laiko ir perskaityti. Teko girdėti apie Moters magijos mokyklos kursus, nors pati nesu juose buvusi, nes truputį per daug man ten mistikos ir šnekų apie energijas.

Knyga parašyta lengvai, paprastai, įkvepiančiai. Ją skaitant esi motyvuojama pasitikėti savimi, savo moteriškomis galiomis, skleisti aplink save meilę ir gėrį, tačiau visa tai pasakojama labai abstrakčiomis frazėmis, tarsi pilstant iš tuščio į kiaurą ir nieko konkretaus nepasakant. Prieš skaitydama perverčiau turinį – temos tikrai intriguojančios ir daug žadančios, tačiau kai prie jų prieini puslapis po puslapio, gauni tik dar vieną tu-esi-pati-nuostabiausia-nebijok-to-parodyti tipo motyvaciją. Vienintelis konkretus dalykas, kurį atsimenu perskaičiusi knygą – meditacinis pratimas vizualizuojant baltą, tuščią, švytinčią erdvę.

Perskaičiau knygą iki pabaigos, nes rašymo stilius neerzino, tam kartui kūrinys buvo motyvuojantis, bet tikrai ne keičiantis gyvenimą ir išliksiantis atmintyje.

Mano vertinimas dešimtbalėje skalėje: 7.

6 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams