• Renginiai


  Mamos-dukros ryšys

  Mamos-dukros ryšys

 • Socializuokimės smarkiau


  PinkCity@FaceBook

  Instagram

  PinkCity@Youtube

  Laimės psichologija

 • Tobulas Blog’o įrašas

  2007-10-11

  Koks turėtų Blog‘o įrašas, kad jį galėčiau pavadinti tobulu / idealiu (tiesiog įdomiu)?

  1. Ne per trumpas, ne per ilgas. Keli patrauklūs sakiniai sukuria įspūdį, kad sugundė ir paliko. Aštuoniolika ilgų pastraipų neišlaiko mano dėmesio. Nu niekaip. Gal nebent iliustracijos ir meniniai intarpai pagelbėtų, bet šiaip man geriausi tokio ilgumo įrašai, kaip statistinis manasis. Todėl tokius ir rašau :) .

  2. Pirmoje įrašo dalyje patalpinta YouTube transliuojama daina, atitinkanti įrašo nuotaiką. Bet klipas neturėtų būti labai įdomus, kad galėčiau tiesiog skaityt tekstą klausydamasi.

  3. Antroje teksto dalyje randame susijusią nuorodą į kokį nors tikrai gerą puslapioką, kad malonumas tęstųsi ir perskaičius įrašą.

  4. Man svarbiausia, koks jausmas apima skaitant / perskaičius įrašą. Smagu, kai šiltas / jaukus / šviesus / lengvas / gilus. Nupurto, kai tuščias / pilkas / graudus.

  5. O jei dar ir priverčia susimąstyt… Visai malonumėlis. Kai topteli: rimtai, geras, anksčiau apie tai nepagalvojau (…iš tiesų tiems vyrams taip sudėtinga gyventi? – juokauju).

  6. Gera sužinoti ką nors naujo, panaudojamo gyvenime. Nesvarbu kur – profesinėj srity, saviugdos procese, tiesiog pasakant draugui – o Tu žinojai, kad… (informacija, perskaityta tobulame įraše).

  7. Neapsisprendžiu dėl komentavimo. Iš esmės tobulas tuo ir tobulas, kad prie jo nieko nebepridėsi. Iš kitos pusės gerai yra skatinti diskusijas ir norą išsakyti savo nuomonę. Hm. Gal geriau, kai norisi komentuoti. Kai labai norisi komentuoti. Autorius bent jau suvokia, kad kažkas suprato / nesuprato, ką jis / ji norėjo pasakyt.

  Kadanors būtinai tokį įrašą sau ir Tau padovanosiu. Sekite naujienas.

  Nėra komentarų

  Komentarų dar nėra. Nori būti pirmas/-a?

  Pasisakyti

  RSS šaltinis šio įrašo komentarams