• Renginiai


  Rašymo terapija

  Moters kelionė

  Kūrybinis nuotykis

  Mamos-dukros ryšys

  Mamos-dukros ryšys

  Giluminis atsipalaidavimas

 • Tea Obreht: Tigro žmona

  2016-07-04

  Tea Obreht Tigro žmonaMano mama sako, kad baimė ir skausmas praeina labai staigiai, o po to mes prisimename ne juos pačius, o tik jų idėją – šit kodėl, jos nuomone, moterys ryžtasi gimdyti daugiau nei vieną sykį.

  Jau baigus skaityti vertinu, kad tikrai įdomiai suręsta istorija, tokia ir egzotiška, ir gyvenimiška, magiškai realistinė. Bet iš tiesų tai labai sunkiai ir ilgai aš ją skaičiau, skaityklėj nemačiau, kiek puslapių dar liko, atrodė, kad žiauriai stora knyga (iš tikrųjų popieriniam variante 367 psl.). Apie Balkanus, apie karą buvusioje Jugoslavijoje, apie kaimo gyvenimą, prietaringus žmones, šviesulius. Apie šeimos ryšius, stebuklus, vertingiausius dalykus. Gal ir gera knyga, tik mano skaityta netinkamu metu.

  Negalite pasiruošti staigiai mirčiai, negalite jos paaiškinti nei atsiprašyti. Akimirksnis, ir jūsų nebėra. Kartu išsinešate visus apmąstymus, visus samprotavimus apie savo išėjimą. Visos tos kančios, kurias galėtų sukelti išankstinis žinojimas, užgriūna tada, kai jūsų jau nebėra ir jums jos neberūpi.

  Mano vertinimas dešimtbalėje skalėje: 7.

  Nėra komentarų

  Komentarų dar nėra. Nori būti pirmas/-a?

  Pasisakyti

  RSS šaltinis šio įrašo komentarams