Tas paprastutis mano gyvenimas

2008-02-11

suburbia.jpg Šeštadienį buvom automobilių turguj, nes, kaip jau rašiau, mama naujos ieškosi. Tai va-jė-zau. Nors sako, kad baltarusiams vizą pabranginus sumažėjo svečių iš Rytų skaičius, vizualiai to tikrai nepastebėjau, netgi priešingai. Kaip koks skruzdėlynas, mašinytės susiglaudusios, veidrodėlius kaip ausytes prie šonų prispaudusios, blizgančios gražios visos… Nori būti nupirktos tikriausiai. Tas žargonas vietinis, net sunku suprast – padėjo mums, dviem blondinėms, toks pažįstamas vaikinukas, kuris jaučiasi savas tam turguj. Šneka šneka su pardavėju, klausia: tai koks galas? Galvoju, na negi nemato? Man galas yra arba sedanas, arba hečbekas. Jiems – galutinė kaina. Uojei.

Kai pamatau Smart‘uką, man taip norisi bėgti ir apkabinti jį, toks mielas, toks mano atrodo! Iš arčiau apžiūrinėju, pro šalį eina pora, vyras žmonai jį pasiūlo, ta atkerta: aš Tau dar ne invalidė, kad į tokį sodintum! Na, dėl skonio nesiginčijama. Viena mano bendradarbė savo Twingo (pirmos kartos) yra įsimylėjusi. Man tai jo toks bukas snukis, kad fui fui.

Pastebėjau, kad daiktai, kurie mane supa, yra tobulas taisyklės „niekada nesakyk niekada” patvirtinimas. Jaučiuosi tokia unikali, vis kartodavau, kad niekada nepirksiu daiktų, kuriuos visi masiškai naudoja. Pvz., Nokia. Sakiau: „niekada”! Visokius įdomius Ericsson, LG modelius pirkau, bet jie man kažkaip ilgai nelaikydavo. Per kažkurias Kalėdas kaip tik sugedo mano mažiukas, ir netyčia gavau dovanų Nokia. Prašau, jau keletą metų mes neišskiriamos, ir net neplanuoju. Tas pats su mašina. Sakiau, jau kai pirksiu, tai tik kokią įdomią, pvz., Smart‘uką. Dabar taip susiklostė viskas, kad Mazdon 323 sėsiu. Taip, tos tipiškos žalios spalvos. Gyvenu miegamajame daugiabučių rajone, nors norėjau arba Senamiesty, arba užmiesty. Dirbu nuo aštuonių iki penkių pusiau popierizminį darbą, nors planavau pasauliui pagelbėti savo kūrybiškumu ir įžvalgom. Ech…

Taip ir girdžiu balsą galvoje: gal metas keistis?

8 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams