Tamagochi laimės receptas

2008-11-04

Jei kiekvieną dieną pabandytum po vieną būdą laimei pasiekti, savaitė gautųsi nepaprasta. Net jei ne viskas pavyktų, esu tikra, kad įgyta patirtis apdovanojant save vis viena būtų neįkainojama. Šįryt – Andriaus, kurį pažįstu kaip Tamagochi, receptas į pabaigą einančiam konkursui:

***

Tvirtai tikiu, kad laimė yra sugebėjimas džiaugtis dabartiniu momentu. Deja, tai kartais gali atrodyti labai sudėtinga – daug sudėtingiau nei iš tiesų yra.

Šį receptą radau Julia Cameron knygoje “The Artist’s Way” ir sėkmingai pritaikiau. Užsiėmimas vadinasi “pasimatymas su savimi”. Kartą per porą savaičių, savo kalendoriuje rezervuoju keletą valandų laiko. Jam atėjus, palieku telefoną namuose ir keliauju į kokią nors vietą, kur norėčiau pasimatyti su man brangiu žmogumi. Tas žmogus esu aš.

Iš pradžių toks užsiėmimas gali pasirodyti keistas, bet užtenka vos poros minučių, kad išgirstum džiugų vidinį balsą. Kai leidi sau pasielgti impulsyviai. Kai leidi sau pabūti čia ir dabar. Kai išlaisvini savo kūrybinę pusę ir pavedi jai kontroliuoti situaciją. Ir patikėkit, ši pusė tuo metu krykščia iš pasitenkinimo :) Pasiimu fotoaparatą ir atsiranda įdomūs vaizdai. Daug kartų matyti dalykai staiga gali atgimti, būti atrasti iš naujo. Nuklystu į netikėtas vietas – pvz. sendaikčių turgų ar tą paslaptingą pieno barą šalia rotušės. Grįžtu namo atsinaujinęs, pasisėmęs naujų idėjų ir paragavęs nuotykio. Dažnai parsinešu kokį nors magišką mažmožį. Ir dar kartą įsitikinu, kad būti laimingu nieko nekainuoja.

***

Šiandien ir rytoj vis dar gali atsiųsti savo receptą.

4 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams