Šviežiai. Iš naujo.

2008-02-26

Graži šiandien diena, ir aš jaučiuosi laiminga nuo pat ryto. Kaip kartais būna liūdna be priežasties, taip šįkart smagu.

Ir visas gyvenimas stebėtinai lengvas, nes nuo jūros pučia lengvutis brizas, ir pėdos svyla įkaitintam baltam smėly, o bangos iššniokščia visas žemyn traukiančias mintis, iščiulpia su jėga iš galvos ir paskandina po smėlėtom kriauklėm. Man tikrai lemta gyventi ten, kur šilta. Lengva gyventi, kai šilta viduj.

Basčiausi kokią valandą po Laisvės alėją, pavasaris giedruose praeivių veiduose. Knygynuose kvepia šviežios mintys, drabužių parduotuvės dvelkia atsinaujimu. Nė vienoj vaistinėj neturi erškėtuogių sirupo ir dar juokingai kraipo pečiais neva dabar ne senovė. O man mama buvo nupirkusi, kai sirgau, ir dabar tapau priklausoma, o sako, kad neturi…

Esu alergiška katėms (galbūt tai viena iš priežasčių, kodėl taip dievinu šunis), bet man patinka iš tolo žavėtis jų egiptietišku grakštumu, ir tuo, kaip jos sugeba išlaviruoti net labiausiai prigrūstame daiktų kambaryje jų visiškai nepaliesdamos. Šunėkai, išvydę mylimą šeimininką, nieko daugiau nemato, mosikuoja savo linksmosiomis uodegomis, šluodami viską aplinkui. O katės tokios subtilios, mur miau… Čia viena iš Afrikos:

viltingai.JPG

8 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams