• Renginiai


  Rašymo terapija

  Lapkričio jaukumo iššūkis

  Mamos-dukros ryšys

 • Socializuokimės smarkiau


  PinkCity@FaceBook

  Instagram

  PinkCity@Youtube

  Laimės psichologija

 • Su Rašytojų diena!

  2020-03-03

  Šiandien – Tarptautinė rašytojų diena. Sveikinu visus rašytojus, tiek esamus, tiek būsimus – nuostabi proga!

  Aš nuo mažens svajojau išleisti knygą. Daug skaičiau, daug rašiau, publikavau savo kūrinėlius periodinėje spaudoje; šeimos lūkesčiai taip pat prisidėjo prie svajonės stiprumo. Mokykloje ir ankstyvojoje jaunystėje sukurtas eiles atspausdindavau ir susegdavau į kelių egzempliorių tiražo knygeles – bent tokiomis galėjau pasidžiaugti.

  Dvyliktoje klasėje patyriau savo poezijos populiarumo piką – tapau Prezidento Valdo Adamkaus globojamo konkurso laureate, susitikau su Jo Ekscelencija, taip pat pagrindine Poezijos pavasarėlio prizininke, mano kūriniai pateko į tikrą (!) spausdintą rinktinės knygą. Gavau dovanų kelis jos egzempliorius, bet net nežinau, kur jie dabar yra…

  Laimė

  Suaugusi susiėmiau – reikia rašyti romaną! Ir ką gi manai – pavyko! Parašiau vieną pilną, ir kito net du trečdalius. Domėjausi išleidimo galimybėmis, bet praėjus kuriam laikui entuziazmas prislopo, ir dabar taipogi nežinau, kur tie mano romanai pasislėpę.

  Pradėjusi vesti saviugdos renginius sumąsčiau, kad reikia šia tema knygą suręsti. Susidėliojau planą, turinį, paskyriau dienotvarkėje laiką kasdieniam rašymui. Rašiau. Bet vėl kažkas stringa, stabdo, buksuoja.

  Svarstau – gal dar tiesiog neatėjo mano laikas. Suvokiu, kad pati knyga nepasirašys, bet noriu sulaukti jos tokios, kurios nereikės dirbtinai krapštyti iš vidaus. Noriu, kad pati išplauktų. Tai ir laukiu. Duodu jai laiko manyje pakankamai subręsti.

  O tais, kurie savo knygas parašė ir išleido, nepaprastai žaviuosi. Žaviuosi ryžtu, kantrybe, drąsa, atvirumu – juk kiekviena knyga reiškia apnuogintą širdį.

  Sveikinu!

  O mes nesiliaukime skaitę. Ir rašę

  P. S. Terapinio rašymo dirbtuvės Vilniuje – kovo 15.

  Nėra komentarų

  Komentarų dar nėra. Nori būti pirmas/-a?

  Pasisakyti

  RSS šaltinis šio įrašo komentarams