• Renginiai


  Rašymo terapija

  Moters-vyro ryšio terapija

  Lapkričio jaukumo iššūkis

  Mamos-dukros ryšys

  Mamos-dukros ryšys

  Giluminis atsipalaidavimas

 • Šokti šokti šokti!

  2008-09-11

  dance_shoes.jpgGal tai nėra didelis pliusas sveikos gyvensenos sąrašiukui, bet sportuoti paprasčiausiai nemėgstu. Nuo tų strakaliojimų aerobikos salėje man įsiskausta galva, o geležčių kilnojimas yra beprotiškai nuobodus. Apskritai, visa ta atmosfera: vaikšto povai a la dabar-ilsiuosi-bet-va-koks-aš-gražus, prakaito ir gumos dvelksmas, begaliniai veidrodžiai raumenų didėjimo proceso stebėsenai, br, nusipurtau vien pagalvojus.

  Kadangi judesio gyvenimui vis viena reikia – iki / iš darbo bei darbe sėdžiu – keletą metų praktikavau jogą. Ypač mielas dalykėlis, nauda visapusiška: kūnas nepavargdamas prasitampo, mintys aprimsta, jausmai susikristalizuoja. Po visų tų sportų klubuose jausdavausi išsunkta, sudirgusi ir pavargusi, o po jogos – atsinaujinus bei kupina jėgų.

  Dabartės gi nusprendžiau šokius išbandyti. Na, ši pramoga man ne visai naujiena – vaikystėj ne vienerius metus parketą myniau, bet oi kaip tai seniai buvo! Taigi, vakar nuėjau į pirmąją šokių pamoką (nu kaip žavingai skamba, negaliu). Smagumas neišpasakytas – muzika super, mokytojas profesionalus, parketas neslysta. Jau įsivaizduoju, kaip po metų įsisuksiu į raudoną sunkią ir treptelsiu tango arba plevesuosiu salsa sijonėliu…

  10 komentarai (-ų)

  Pasisakyti

  RSS šaltinis šio įrašo komentarams