• Renginiai


  Mamos-dukros ryšys

  Mamos-dukros ryšys

 • Socializuokimės smarkiau


  PinkCity@FaceBook

  Instagram

  PinkCity@Youtube

  Laimės psichologija

 • Smells Like Christmas Spirit

  2007-12-04

  Vai tai tai kaip gražiai kabinetukus pasipuošėm – rožinėm eglutėm, rožiniais žaisliukais – tikras Pink Office. Puiku. Pasaulis daug mielesnis, kai prieš akis ne pilkas miestas, o rožinės blizgančios grožybės.
  Vakar laidos „Labas vakaras” svečiuose buvo floristė, pasakojo, kaip paskleisti namuose kalėdinius kvapus – man visai patiko, reikės išbandyti, nes galima nuotaiką susikurt pagal tai, ką užuodi. Tai žodžiu pasiimam mandariną arba apelsiną, į jį tiesiog prismaigstom gvazdikėlių. Man atrodo logiškiau naudoti mandariną, nes reikia, kad gvazdikėliai pradurtų vaisių iki sulčių, o kartais apelsinų žievės būna oi kokios storos… Taipogi pridedam į lėkštelę cinamono lazdelių, anyžių ir uodžiam uodžiam… Tiesa, tam, kad namie šie kvapai stipriau sklistų, reiktų šitą kompoziciją kuo dažniau pajudinti.

  Ai, dar kalbant apie tai, kaip iš natūralių produktų namie susikurti nuotaiką, prisiminiau pas vieną draugytę matytą instaliaciją – stiklinėje puodynėlėje priberta kavos pupelių ir vidury įstatyta žvakė tabletė. Uždegi ją, ir visi namai kvepia kava. Irgi puikumas.

  Nėra komentarų

  Komentarų dar nėra. Nori būti pirmas/-a?

  Pasisakyti

  RSS šaltinis šio įrašo komentarams