• Renginiai


  Rašymo terapija

  Lapkričio jaukumo iššūkis

  Mamos-dukros ryšys

 • Socializuokimės smarkiau


  PinkCity@FaceBook

  Instagram

  PinkCity@Youtube

  Laimės psichologija

 • Smagumėliai mainais į nuomonę

  2011-05-07

  Jeigu rašai tinklaraštį, Tau kas nors pasiūlo išbandyti savo produkciją arba paslaugas mainais už Tavo nuomonę tinklaraščio įraše, kaip Tu tai vertini? Jautiesi parsiduodantis? Brukantis savo ištikimam skaitytojui, kuris mėgsta Tave dėl šmaikštaus stiliaus, išsamių reportažų ar taiklių pastebėjimų pigią reklamą? O kai skaitai tinklaraštį ir ten karts nuo karto sumirga įrašai apie kažkokius išbandytus produktus ar paslaugas, ką pagalvoji?

  Man atrodo, kad svarbiausia yra tai, ar sugebi išlikti sąžiningas sau (na, ir kitiems tuo pačiu). Nes juk dažniausiai prašo Tavo nuomonės, o ne pagiriamojo žodžio. Pavyzdžiui, man iki šiol sėkmingai sekėsi nemokamai lankytis Bliuzo naktų, Roko naktų, Nokia Trends Lab, Palėpės muzika. Balta festivaliuose, kituose muzikos ir teatro renginiuose – už tai, kad parašydavau apžvalgas, lankiausi nuostabiame Gyvenimo dirbtuvių seminare, turiu pakvietimą į desertų gamybos vakarą (bet, deja, atsisakysiu), štai pastarosiomis dienomis gavau dulkių siurblį išbandymui ir jogurtų paletę (prie kurios dar „lyg tarp kitko“ pridėjo kuponus vakarienei restorane bei masažui). Nerašau užsakomųjų straipsnių, neperspausdinu pranešimų spaudai – tiesiog visur dėstau savo nuomonę ir tiek. Kai pati domiuosi kažkokios prekės ar paslaugos įsigijimu, visų pirma ieškau informacijos tinklaraščiuose, paskui forumuose, nes reklaminiuose straipsniuose visi greiti kokybės ir kainos santykį į neregėtas aukštumas iškelti.

  Štai blogas apie tinklaraščius domisi blogerių požiūriu į atlygintinus įrašus – ne tik apklausą vykdo, bet ir prizais kai kuriuos atsakiusiuosius apdovanoja: gavau žiauriai fainą žadintuvą, kurį galima mėtyti į sieną, va

  Žadintuvas

  Tai ką Tu manai?

  9 komentarai (-ų)

  Pasisakyti

  RSS šaltinis šio įrašo komentarams