Roko naktys 2010

2010-08-09

Nė lašelio lietaus per visas Roko naktis, o mums iš Kauno skambina ir klausia, kaip gyvi po liūčių, mes sakom: ką? Maudynės ežere, miegas ant žolytės, ir muzika muzika muzika.

Vaizdas nuo palapinės

The Subways vokalistas, kaip ir buvo žadėjęs, nušoko nuo scenos ant gerbėjų rankų, tiesa, jos nestipriai laikė, vargšas nusibrozdino alkūnę, bet šiaip viskas gerai.

The Subways

Didžiausias minias žmonių prie scenos sutraukė ne festivalio headliner‘iai – žvaigždės iš užsienio – o vietiniai AC/DC Tribute.lt:

AC/DC Tribute.lt

Aš kažkaip visuomet pasisakau už progresą, todėl, kad ir kokie mieli bebūtų septyniasdešimtųjų roko atlikėjai

Laime pilnīga

mano rankos kyla aukštyn ir kojos trypia, kai girdžiu tokias grupes, kaip estų pankrokeriai Bedwetters

Bedwetters

arba švedų death metal atstovai Sonic Syndicate

Sonic Syndicate

Jau berods tapo tradicija tarp roko muzikantų įmesti kokią vieną nerokerišką grupę, tarkim, šiemet tai buvo Happyendless, kurių pasirodymu ir baigėsi festivalis, ir kurie nuoširdžiai sužavėjo savo profesionalumu, charizma, originalumu ir laisve.

Happyendless

Nors Roko naktų organizatoriams buvo paruošta staigmena – paliktas mažylis kačiukas, galbūt tikintis, kad jis taps festivalio talismanu, atkartojant šunelio Bliuzo istoriją, ir tos, ir šios naktys lieka ištikimos šunininkystei. Vėl vyko šių keturkojų lenktynės, kurių metu per lažybas surinkti pinigėliai atiteko beglobių gyvūnų organizacijai. Dalyvavo net du vipetai – Flora ir Kurtis, spėk, už ką aš stačiau?

Šunų lenktynės: vipetai

Nors Flora pateko į nugalėtojų trejetuką, čempiono titulas atiteko šiam gražuoliui:

Čempionas

Pramogų netrūko, muzikos netrūko, gero oro netrūko. Kas kitąmet?

Bobos man nevadovaus!!!

5 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams