PinkCity.lt gimtadienis: jau dveji!

2009-07-17

Šiaip aš horoskopais netikiu, bet panašumus tarp tų pačių Zodiako ženklų žmonių įžvelgiu, na ir savo begalinę meilę šunims iš dalies aiškinu tuo, kad esu gimusi Šuns metais. O jau kad man tinka kiekvienas Vėžio aprašo žodelytis, tai šimtu procentų galiu garantuoti! Niekad susipažinusi neklausiu Zodiako ženklo, bet taip išpuola, kad su Vėžiukais geriausiai sutariu, už vieno tokio netgi ir ištekėsiu… Dabar apie tai susimąsčiau, nes gi šiandien mano tinklaraščiui sueina du metukai, ir pagalvojau, kad pagal Zodiaką jis irgi Vėžys! Vat tai Tau!

Jeigu tikėtume Gūglu, nuo pernai liepos septynioliktos mane čia aplankė virš 73 tūkst. skaitytojų, apie pusė to skaičiaus – absoliučiai unikalių, jie į mano rašliavas žiūrėjo iš gražaus skaičiaus – 69 – pasaulio šalių, bet kai užmeti akį į žemėlapį (kreipti dėmesį į žalią spalvą), rodosi, kad jau nedaug žemėje liko vietų, kur nors kas nors nebūtų atsivertęs pinkcity.lt:

54% iš apsilankančių grįžta čia dar kartą ir vidutiniškai praleidžia apie tris minutes. Smagu! Šia gražia proga norėčiau padėkoti didžiausius srautus į pinkcity.lt nukreipiantiems:

1. Džiugui, iš kurio tinklaraščio per pastaruosius metus atėjo 2392 žmogeliukai,
2. Timui – ačiū už 1305 lankytojus,
3. Laurai dėkoju už 1072 teisinga linkme nukreiptus piliečius.

Ačiū ačiū ačiū!

Na ir aišku, aišku, dėkoju Tau kuo nuoširdžiausiai, kad prenumeruoji, skaitai ir komentuoji! Varyk taip ir toliau!

(Bučkis bučkis bučkis, o aš vėl važiuoju prie jūūūūūūūrooooooooooos!!!)

18 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams