Penktadieniška nuotaika pirmadienį

2008-01-28

tear.jpgMarš marširuoti į gatves, jaukiai geidulingai skleidžiasi žibuoklių jaunystė, tirpsta geltoni ledai ant karštų pagaliukų, viskas porcijomis, neduokdie per daug laimės šalia šėliojančiam berniokui. Alsuoja į pakaušį sausas sausio pavasaris, plieskia akinančios šypsenos, žybt žybt mielieji, tai mano kulnai kibirkščiuoja. Aš ysy mylėjusi, nužudys mane miegančią. Niekas nesiunčia popierinių atvirukų, niekas nelaiko rimtu žmogumi. Atsiraitojusi džinsus iki kelių braidinėju po darbo skelbimus, taip taip, kostiumuotieji pingvinai, lenkiu žemai savo šviesią galvą, mokėkit man daug tūkstančių, kad galėčiau nebepirkti pusfabrikačių. Kokia Jūsų motyvacija? Kasdieninės vakarienės jaukiose senamiesčio kavinėse. Ką galite mūsų įmonei pasiūlyti? Basas kojas ir diiidelę širdį. Nes esu gimusi meilei. Kokio po velnių darbo Jūs ieškote? Ooops.

Tos mielos moterytės, kurios rūpinasi mano grožiu, švelnios jų rankos ir komplimentai. Atsigulu, pasitikiu, atiduodu savo veidą savo plaukus. O kai iš vakaro išsikauliju pakuždėjimą, jog esu tobula, galiu kitą dieną plevent nosį užrietus. 

Gūglai, gūglai, kas yra PinkCity?

Apsiraudoju isteriškom apvaliom ašarom paieškos rezultatams nušvitus: anoniminės merginos dienoraštis apie jos gyvenimo aktualijas ir pastebėjimus, kilusias mintis, City iš mažosios raidės. Gerbiamieji žinovai, padėkite man labai labai prašau, kas pasako šiai paieškos sistemai, kaip mane aprašyti? Ar tai įmanoma pakeisti?

Nes aš jau verčiau būsiu personažu, nu bet ne kažkokia anonimine. AA, bliambački. Aš abstinentė…

9 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams