• Renginiai


  Mamos-dukros ryšys

  Mamos-dukros ryšys

 • Socializuokimės smarkiau


  PinkCity@FaceBook

  Instagram

  PinkCity@Youtube

  Laimės psichologija

 • Pamačiusi pralekiantį pro šalį baltą triušį, Alisa suskuba paskui jį

  2007-10-23

  Ne, nu, vaikai, kai nesidirba, tai nesidirba. Muškit, grasinkit valgyt neduot, – nepriversit. Pykstasi, kas svarbiausia, tie du mažieji herojai mano viduj: pareigingasis mina sąžinės link, baksnodamas į popierų krūvas aplinkui, bet tas puikusis laiko švaistytojas po kelių minučių dirbamdirbamdirbam primygtinai vis pasiūlo pailsėt (kaip per tą mažuliukų KitKat reklamą), ir spėkit, kas laimi…

  Na nedings nei tie darbai, nei tos masinančios gėrybės interneto platybėse, kuriose žvejoju. Tik būtų šaunu, kad nesijausčiau kalta. Spragt pirštais – nebesijaučiu. Be pasiteisinimo.

  Tai va (koja ant kojos), kaip sekasi? Ką veiki? Ai, aš tai nieko…

  Žvilgt į kalendorių – šiandien Molekulės diena. Omg, wtf? Senumas mano galvos – kaip ir šeštoj klasėj, man vėl juokingas žodis „molis“. O kai būdavo chemijos pamokos dukart per savaitę, toks įprastas jis atrodė. Poetai sakytų „grįžimas į vaikystę“, psichiatrai – „regresija“. Man taip sunku pasirinkti, prie kurių save priskirti. Identiteto krizė. Ar turėčiau sakyti „lyrinis nukrypimas“?

  Ok, kartais tikrai užknisa nusikalbėti. Pereikime prie kitų reklamavimo. Katutės CvMarket marketingistams: artėjant Halloween’ui CV Market kainos išsigando ir susitraukė! Mūsiškė marketingistė klausia: ar Jūs norit Halloween‘o?

  Lyg nuo mūsų noro jo egzistavimas priklausytų.

  Nėra komentarų

  Komentarų dar nėra. Nori būti pirmas/-a?

  Pasisakyti

  RSS šaltinis šio įrašo komentarams