Nokia Trends Lab penktadienį

2008-06-16

Jep, jep, atidarėm duris į savaitgalį Nokios eksperimente. Viskas prasidėjo nuo raudonų kilimų ties VIP įėjimu. Jais ir baigėsi po kokios antros nakties.

Buvo spaudos konferencija.

tahita-ir-andy.jpg

Pasirodė, kad žurnalistai arba viską apie Ponius žinojo, arba nenutuokė nieko, nes klausimų oi kaip negausiai buvo, o ir tie patys ne kartą atsakyti bei spaudoj aprašyti – pvz., apie grupės pavadinimą. Taip, Tahita norėjo ponio, taip, ji svajojo priklausyti kokiam nors klubui, o Airijoj jau buvo Pony Club, todėl jie tapo New Young Pony Club. Beje, The Young Knives (pernai Be2Gether lankėsi) savo ankstyvojoje pradžioje irgi buvo pasirinkę ponių klubo pavadinimą.

Po to ėjom su Andy Spence pasišnekučiuot – jie su Tahita yra grupės sielos, muzikos kūrėjai ir idėjiniai vadai. Apie interviu raportuosiu rytoj.

andy-ir-as.jpg

Sakyčiau, pokalbis įvyko sklandžiai ir įdomiai.

Gerą įspūdį paliko lietuvaičiai Suicide DJs – perspektyvi jauna grupė, turinti idėjų ir energijos joms įgyvendinti.

suicide-djs.jpg

Aiški koncepcija, entuziastingas maksimalizmas ir smagios dainelės – Nokia, paprašiusi renginio metu laikyti įjungtą BlueTooth’ą, siuntinėjo muziką ir paveikslėlius, tai Samurajaus dainelė dabar mano pagrindine skambinimo melodija patapo, niūnavau linkčiodama visą savaitgalį.

Ir, aišku, New Young Pony Club, pagrindinės vakaro žvaigždės.

new-young-pony-club-2.jpg

Kadangi jų klausau jau apie pusmetį, sudėtinga naujai įvertinti muziką – ant scenos atrodė puikiai, tiesa, įgarsinimo kokybė kiek šlubavo – Tahitos balsas neskambėjo taip švariai ir aiškiai, kaip turėtų.

tahita-ir-sarah.jpg

Iš esmės esu indie-punk-rock mylėtoja, o Poniai visa tai dar sumaišo su šokių muzika, rezultatas man tikrai neleido sėdėti ant minkštų Pramogų banko foteliukų – negalėjau nustot judėt, ir kai Happyendless vyrukai stojo prie pulto. Žodžiu vakaras buvo tikrai šaunus, įskaitant ir tas VIPines vaišes… Sutikau Diną ir Paulių, brangiausiasis sakė Justiną matęs. Parvairavau Kaunan truputį po keturių, jau pradėjus brėkšti. Ech, vasara…

7 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams