Nokia Trends Lab: ką mačiau, ką girdėjau

2008-11-17

Kaip suprantu iš įrašų gausos, penktadienį vykusiame Nokia Trends Lab blogerių buvo ištisa galybė – savo įspūdžius aprašo Justinas, Dina, Shatas, Horde, taipogi dalyvavo Aistė, eNyu, UFB, Tamagochi. Nesu tikra, bet lyg mačiau prie baro nekantraujantį PBG? Nors tikrai nemažai laiko praleidau besisukiodama pagrindinėje salėje, pasilabinti pavyko tik su ant VIP’ų pakylos sutiktais Arnoldu, Draugishku bei, dar prieš spaudos konferenciją, – su Paulium.

Žurnalistų kalbinamos renginio žvaigždės buvo itin linksmos, šmaikščios ir iškalbingos. Sophie prisipažino dar neragavusi cepelinų, Arno iš Booka Shade įstengė suvalgyt tik vieną, todėl kolega Walter išjuokė nesant tikru vyru.

Kalbant atvirai, nė vienos iš pasirodžiusių grupių muzikos nėra mano playlistuose, tik Sophie Ellis-Bextor superhitai kelia nostalgiją primindami studentavimo pradžią klubuose. Nors šiuo metu Sophie jau ketvirtą mėnesį nėščia, laukiasi antrojo kūdikio, ant scenos kuo žaviausiai strapaliojo, šokčiojo, flirtavo su fotografais bei publika. Negalėjau atitraukti akių, kaip puikiai ji geba sukurti superilgų kojų efektą – suknytė labai paaukštintu liemeniu, kuris eina iš karto po krūtine, kosminio aukščio kulniukai, – ir atrodo, kad kojos sudaro kone tris ketvirtadalius Sophie kūno!

Lyginant su prieš tai vykusiu Nokia Trends Lab, žmonių buvo žymiai daugiau. Jei praeitą kartą VIP’uose mačiau tik Grigaitį su Didžiuliu, šįkart sukiojausi beveik vien tarp lietuviškų „superžvaigždžių”. Smagiausia, aišku, matyt Petruškevičių, kuris prie baro pasiprašydavo šiaudelių savo gėrimukams siurbčioti, nors moterys ir merginos, kurioms lūpdažio nusivalymo problema lyg ir aktualesnė, kuo puikiausiai apsieidavo be jų. Stilius yra stilius!

Nežinau, ar čia sutapimas, ar VIP’inis maistukas kaltas, kad visą šeštadienį praleidau vemdama. Primenu, jei ką, kad alkoholio nevartoju… Na, bet brangiausiajam nieko, tai gal ir sutapimas. Vis viena apibendrinant galiu pasakyt, kad renginys praėjo smagiai, ir jau pradedu laukti, ką kitą kartą atveš Nokia Trends Lab!

13 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams