Mažų alaus daryklų šventė. Senas kuinas @ Liberty

2009-09-07

Savaitgalį Belmontas pakvietė į Mažų alaus daryklų šventę. Nustebino ne prekinių ženklų gausa, o jų stebėtinai tampri draugystė, tarkim, pažvelkime į šią nuotrauką:

Alaus bačkos pažymėtos Tymbark beigi Pasvalio alaus prekiniais ženklais, baras didžiuojasi esąs Vilkmergės, Belmonto alus pilstomas į Švyturio bei Kiss bokalus, ir visa tai daro Ponoro marškinėliais vilkintis barmenas. Tiesa, dar nesimato, jog veiksmas vyksta po Coca Colos pavėsine. Argi ne miela? Aštuoni viename!

Šventės dalyvės:

Vyko galiūnų čempionatas, pagerinti trys Lietuvos rekordai:

Moteriškesnis sportas – joga:

Kai ruošdamasi vestuvėms ieškojau vietų fotografavimuisi, skaičiau, kad pusė vilniečių tai daro Belmonte. Šeštadienį tuo įsitikinau savo akimis: originalumo nesiekiančių jaunavedžių buvo pilna! Na, gal nuotrauka pliaupiant lietui beigi fone grojant 4Fun ir bus vienetinė:

Vėliau pagal fonogramas ėmę žiopčioti grūdai, dūmai bei vudžiai nekėlė entuziazmo ir teko pasukti Kaunan, kur neseniai startavusiame Liberty Pub‘e laukė nuostabiai gyvas Seno kuino koncertas!

„Ketvirta valdžia“ su nuolat besikeičiančiais pavadinimais bei savininkais visuomet buvo jauki vietelė, Džem’pub‘o valdžion pakliuvusi, žada vilioti puikia gyva muzika, tai iš viso valio! Nepatiko: per ryški šviesa; patiko: pilnas normalaus dydžio superskanios sriubos dubuo (užknisa, kai kitur atneša porą lašelių skystimėlio pakapsenę) ir, aišku, Senas kuinas su senom gerom dainom, nuoširdumu ir bliuziškiausia pasaulyje nuotaika…

4 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams