Mano darbo stalo fauna ir flora

2008-04-23

Į šiandieninį Pauliaus klausimą, kaip sumažinti popieriaus krūvas ant darbo stalo, atsakysiu pinkiškai – prisidėkite ant jo visokių gėlių ir baubokų, tada nebus vietos toms krūvoms kauptis! Mano stalo kampas:

stalas.jpg

Be greipfrukto medžio užuomazgų man ne gyvenimas. Pienės atsirado visai neseniai, po mūsų su kolege pietmetinio pasivaikščiojimo upės pakrante, ir tikriausiai neilgam. Stephanotį man padovanojo bendradarbiai gimtadienio proga, kadangi tai yra meilės ir vedybų augalas, po pusantro mėnesio įsimylėjau savo brangiausiąjį. Spėju, kad labai ilgam. Drugelis – duoklė rožinei spalvai. Du kiškiai liko po velykinio apsikeitimo suvenyriukais, vėžliukas ukrainieniškas, o tas saldainis-futbolininkas gražiau atrodo, nei skanaujasi.

Toks mano pasiteisinimas dėl apkrauto nedarbiniais dalykučiais darbo stalo. Toks jaukumas. Dar visada kitoj kompo pusėj stovi puodelis arbatos ir stiklinė vandens. Pastarąją karts nuo karto išverčiu ant svarbių dokumentų. Paskui išsidėlioju juos trijų šimtų šešiasdešimt laipsnių ratu aplink save ir džiovinu. Neliūdna.

Aga, dabar pradėsi girtis, koks Tu tvarkingas ir darbingas, ir kaip viskas ant Tavo stalo profesionalu. Na tai prašau, pradėk.

12 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams