Linkėjimai ir dėkingumai

2010-12-24

Kažkaip per šias Kalėdas nei mano širdyje, nei mintyse nesimėto jokių karštų maldavimų, aistringų prašymų ar užsibrėžtinų tikslų, kurių kitais metais žūtbūt norėčiau pasiekti. Tvyro tik vienas didelis Dėkingumas, užpildantis tarpus tarp ląstelių ir ertmes tarp emocijų, padengiantis visą kūno paviršių ir neleidžiantis lūpų kampučiams nusileisti žemyn. Esu nepaprastai dėkinga savo kūnui, kurį anksčiau prisimindavau tik tuomet, kai kuri nors jo dalis imdavo negaluoti, dabar glostau savo kojų pirštus, mintyse matau savo kepenis ir skrandį, kelėnais suspaudžiu galvą, prakišdama delnus iki ausų – o nuostabieji mano sąnariai, raiščiai, raumenys ir kaulai, ačiū, kad taip šauniai man tarnaujate! O ką jau ir bekalbėti apie puikiausius žmones, kurie supa mane kasdien, apie jų šilumą ir šypsenas, skausmus ir blogas nuotaikas, kurios parodo, kaip iš tiesų turėčiau elgtis, apie šimtus nepažįstamųjų, kurie prasilenkiant per akimirką sugeba perteikti jaukų žmogiškumą. Esu dėkinga už savo gyvenimo aplinkybes, kurios klostosi taip, kad jei kas pagal jas kurtų scenarijų filmui, būtų apkaltintas netikroviškai tobulais pagražinimais. Net ir toks paprasčiausias dalykas, kad mano jogos centras yra vos už septynerių minučių kelio pėsčiomis, kelia man didžiulį džiaugsmą, nes, pavyzdžiui, sesutė, gyvendama šiaip jau nuostabiame mieste Druskininkuose, taip ir neranda ten širdžiai mielos vietos jogos praktikai. Tai va. Tokios mano šventinės nuotaikos.

Kalėdos

Kalėdų proga norėčiau padėkoti Tau, kad skaitai mano tinklaraštį; kartais patyliukais, o kartais nepatingėdamas ir grįžtamąjį ryšį komentaruose arba laiškuose išreikšti. Iš visos širdies linkiu pajusti kiek įmanoma daugiau dėkingumo kiekvieną gyvenimo akimirką, nes esu tikra, kad atsimerkęs pamatytum, jog tikrai yra už ką. Jaukių, ramių ir stebuklingų švenčių!

Beje, jei dalindamas Kalėdines dovanas norėtum neaplenkti ir manęs, būsiu labai dėkinga už paaukotą litą šio tinklaraščio išlaikymui. Tegyvuoja gerumas!

1 komentaras

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams