• Socializuokimės smarkiau


  PinkCity@FaceBook

  Instagram

  PinkCity@Youtube

  Laimės psichologija

 • Laiškas sūnui septintojo gimtadienio proga

  2019-04-02

  Labas, mano mylimas sūnau!

  Esu nepaprastai laiminga, kad jau septynerius metus esi mano gyvenime, neskaičiuojant laiko, kurį praleidai mano pilve. Būti pirmagimiu – nelengva užduotis, nes kai Tu mokaisi pažinti pasaulį, aš kasdien ir kasnakt mokausi būti mama. Iš pradžių mažo kūdikėlio, paskui paaugusio vaikučio, dabar – septynmečio mama. Mokausi suteikti Tau pakankamai laisvės, mokausi nubrėžti ribas, kad būtum saugus. Mokausi paleisti, kai Tu nori bėgti tolyn, mokausi priglausti, netgi tada, kai jautiesi toks įniršęs, kad atrodo, jog apsikabinimo Tau dabar mažiausiai reikia. Kartais mums būna lengva, kartais sunku, ir tai yra normalu. Toks yra gyvenimas, ir aš esu nepaprastai dėkinga už visas pamokas, kurias man dovanoja buvimas Tavo mama.

  Nors sakai, kad septyneri metai – visai ne jubiliejus, ne vienas mokslininkas yra nustatęs, kad svarbūs pokyčiai žmogaus gyvenime vyksta būtent kas septynerius metus. Taigi Tu įžengsi į naują savo gyvenimo etapą, tad šiandien galime stabtelėti minutėlei ir atidžiau į Tave pažvelgti.

  Laimė

  Drąsiai galiu teigti, kad didžiuojuosi Tavimi. Vien tai, kad Tu skaitai ir supranti šį mano laišką, įrodo, koks esi sumanus, nuovokus ir brandus. Žaviuosi Tavo atsakingumu, savarankiškumu, gebėjimu laisvai bendrauti su įvairiais žmonėmis ir greitai užmegzti naujas pažintis bei draugystes. Džiaugiuosi, kad galiu drąsiai Tavim pasitikėti tiek nusiųsdama Tave į parduotuvę kiaušinių nupirkti, tiek palikdama pažaisti su sese, kol maudysiuos. Smagu, kad myli gamtą, žygius, muziką, judesį, šachmatus ir maudynes.

  Nekantrauju pamatyti, kokios dar nuostabios Tavo savybės atsiskleis Tau augant ir bręstant. Ačiū, kad esi mano sūnus ir augini mane kaip žmogų. Myliu Tave stipriausiai, kaip tik įmanoma.

  Su gimtadieniu!

  7 komentarai (-ų)

  Pasisakyti

  RSS šaltinis šio įrašo komentarams