Laimės paieškos liekant blaiviai

2008-06-04

pink_drink.jpgJau gal kokius pusantrų metų visai nebevartoju alkoholio. Nejaučiu jokio poreikio ar diskomforto dėl to. Draugai ir bendradarbiai priprato ir sulčių pokiukai bei šaltos arbatos buteliukai vietoj gėrimų su laipsniais mano rankose nebestebina. Smagu, kad vis dažniau tenka susipažinti su naujais žmonėmis, kuriems kartą pasakius, jog negeriu, antrą kartą nebesiūlo. Nes tokių, kurie yra šimtu procentu įsitikinę, kad tik nuo alkoholio pasidaro linksma, ir bando man su užuojauta įsiūlyti „smagumo lašelį”, švelniai tariant netoleruoju.

Apskritai man labai sunku pakęst girtus žmones, kurių elgesys tampa nekontroliuojamas. Eina, griūna, prasiskelia galvą. Šneka, nusišneka, susipyksta su geriausiu draugu. Ir aš niekaip nesuprantu, kodėl kiti, dažniausiai moterys, su tokiais pradeda elgtis kaip su ligoniais – švelniai užjaučiančiai kalba, atleidžia visas nesąmones, rūpinasi ir prižiūri taip, lyg jiems nelaimė būtų atsitikusi, – taigi bliam, pats norėjo ir prisigėrė! Sąmoningai siekdamas tapti kvaišeliu tokiu patapo, dar jei ir kitiems nuotaiką bei inventorių gadina, tai negi kas kitas kaltas?

Nesu kažkokios blaivybės draugijos narė, pati nevartodama nė žodeliu neraginu ir kitų taip nedaryti – kiekvieno reikalas, kaip ir kodėl jis smaginasi. Tiesa, kažkada mačiau statistinę histogramą, kurioje parodytas ryšys tarp alkoholio vartojimo ir savižudybių skaičiaus, laimingi žmonės nesižudo, tai ar tikrai svaigalai suteikia laimės? Bet vėlgi – likimas paties asmens rankose, kiekvienam spręsti, ką su juo daryt… Ai, tiesa, šiandien eilinį sykį gavau:

cv_vodka.JPG

Aišku, vyruko pavardė kažkoks -evičius, bet jau kaip būsimam vairuotojui tai nėra geresnio būdo prisistatyt, tik pasivadinant Vodka… Sėkmės jam keliuose.

22 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams