Laimė perskrodė kaip kulka

2009-11-13

Visgi nusprendžiau, kad savarankiškai mankštintis man nepavyksta. Nors kam spręsti tai, kas akivaizdu? Taigi iš esmės turiu mokėti kitiems žmonėms pinigus vien už tai, kad prisiversčiau lankyti užsiėmimus. Tikriausiai kokį penktą kartą imsiuos jogos. Kaip motyvaciją nusipirkau pieno baltumo sportinį kostiumą, nes jogos mokytojai visuomet rengiasi šviesiai ir aš su savo raudonom kelnėm jausdavausi nesuteikianti aplinkiniams ramybės. Tai jau nuo pirmadienio.

Buvau pokalbyje dėl darbo ir nuogąstavau, kokį įspūdį paliks mano kasytės (viešpatėliau, ir Džordana jas susipynė! Motyvas kuo greičiau išsipinti savąsias). Pokalbio moteris sako: mums kaip tik ir reikia tokio gyvo žmogaus! Jėga.

Per sena.lt nusipirkau iš moteriškės Gombrowicziaus „Pornografiją“. Sako: nesugebėjau perskaityti iki galo, kažkaip man per daug tų lenkiškumų… Jėga.

Kažkaip nežinau, nesirašo man tas tinklaraštis pastaruoju metu. Nors susimokėjau už domeną ir hostingą ateinantiems metams. Kažkaip viskas, ką sugalvoju rašyti, atrodo banalu, nuobodu ir primena dalyką, kurio aš neskaityčiau. Tai kam tuo vargint Tave? Kita vertus, tapau priklausoma nuo komentarų, atsiliepimų ir dėmesio, vis ateinu pasitikrinti, ar nieko man nenusprendei pasakyti, o naujas įrašas padidina dėmesio tikimybę. Taigi, reikškis! Gali netgi pasakoti apie tai, koks siaubingai mados dalykas yra joga, kaip negražu yra negerbti pokalbio dėl darbo savo rožinėmis kasytėmis, arba tiesiog palikti įspaudą „aš su Tavim, mieloji“, jei manai, kad esu miela arba bent tokią primenu.

Kvailas mėnuo tas lapkritis.

Šiandien padėjau mamai ruoštis gimtadieniui darbe, karpiau vynuoges, na, jų šakeles, ir įsikirpau į pirštą, taip pakankamai giliai. Auč.

Pėstieji, kad jūs žinotumėte, kokie esate nematomi tamsiais lietingais rudens vakarais! Aš bijau vairuoti, nes nenoriu tapti žudike. Vaikščiokit tik per perėjas ir atšvaitai visai neblogas dalykas!

O kartais sėdžiu prieš kompiuterį, kai jis ką nors kelia ar kopijuoja, ir ta bėganti eilutė veikia hipnotizuojančiai.

Kvailas mėnuo tas lapkritis.

14 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams