Kokia beribė žmonių įvairovė!

2008-09-03

ligonine.jpgVisvien neįrodysi man kitaip, margiausiai žėrintis turtas yra žmonės (apie brangenybes savo sielos užkaboriuose juk pasikalbam pridvisusiuose koridoriuose), iš jų, per juos ir bendraujant plaukia dailiažvynės žuvys į Tave. Kokių žmonių Tau šiuo laikotarpiu labiausiai reikia, tokius ir prisišauki. Jei Tave supa vieni nuobodylos, pamąstyk, kuo to nusipelnei? O kai kalbina visokie prietrankos ir ilgais šaltutėliais pirštais pamažu tįsia Tave į klampią pamišimo pelkę, kaži ar verta priešintis.

Man visada patiko prietrankos.

Ir susipažinimo pokalbius „kaip Tavo vardas – kiek Tau metų – iš kokio Tu miesto” smagiau išmainyti į „kaip Tu manai, kodėl būtent žalios kačių akys suspindi užmetus tinklą ant svetainės rankenos?”. Nes taip truputuką daugiau apie pašnekovą sužinai. Nes galų gale iš amžiaus ir gimtinės koordinačių nesuprasi, ar jis prietranka (tik iš vardo kartais gali suvokt, kurio pamišimo lygio jo tėvai).

Savo poezijos žibėjimo apogėjuje sutikdavau daugiau tokių. Prisimenu ne vardus, o jų pasąmonės srautus. Dabar dažniau pasitaiko „pakalbėkime-apie-sauskelnes-neužteks-alaus-savaitgaliui-ar-pakėlė-algą”.

Nes nu tai Tu dabartės perskaityk visą šitą (iki galo, nesvarbu, kad kalba netaisyta) ir pasakyk, ar mes su juo giminės, ar ne. Nes aš tai nežinau.

6 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams