Kartais randi neieškodamas

2008-06-13

balloons.jpgMan kartais nutinka tokios nepaprastai geros nuotaikos dienos, užklumpa iš netyčių, ir nebežinau, kur dėtis. Šypsau sau nuo pat atsibudimo akimirkos ir viskas mano gyvenime atrodo taip tobula. Netgi tai, kad mano mašiniuky nėra kondicionieriaus, nes užtatai aš atsidarau stoglangį ir mane bučiuoja bučiuoja rytinė saulytė, glosto šviesią galvą autostrados vėjai. Tai, kad mano magiukas sugedęs, leidžia improvizuoti dainuojant, nevaržomai radijo, jaučiu, kaip auga ir plečiasi mano kūrybiškumas.

Toks puikus tas laimės pakylėjimas, norėtųsi, kad jis tęstųsi kuo ilgiau ir nutiktų kuo dažniau, bet aš net nežinau, nuo ko jis priklauso. Gal kad kelis vakarus iš eilės prieš miegiuką geriu tirštus bananinius kokteilius, persotintus laimės hormonų? Ar kad šįvakar susitiksiu paplepėti su Ponių vyrukais?

Beje, jei neturi konkretaus plano šiam vakarui ir visai norėtum į New Young Pony Club šėlsmą pakliūt – kreipkis, mano brolis truputį per daug bilietų prisipirko, tai dabar ieško, kam parduot. Tiketoj mokėjo po penkiasdešimt, aišku, prašytų mažiau. Susimatytume ;)

7 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams