Kalendorius

2010-09-13

Mane apima beviltiškas siaubas, kai pamatau, kada buvo publikuotas paskutinis tinklaraščio įrašas – visai apsileidau. Lyg ir vyksta gyvenimas mano padangėje, lyg ir turiu laiko bei noro jį aprašyti, bet va – kalendorius kalba pats už save.

Vakar pirmą kartą žaidžiau pokerį. Brolis šimtą kartų įkalbinėjo pamokyti, bet dėl man pačiai nesuprantamų priežasčių vis atsisakydavau (greičiausiai tos priežastys yra susijusios su tuo, kad aš labai mėgstu viską mokėti, bet ne mokytis, o tai sunkiai suderinama). Bet tai kaip smagu! Noriu dar!

O štai pokerfeisinė Lady Gaga maloniai pralinksmino, kai į MTV vaizdo klipų apdovanojimų ceremoniją atkulniavo pasipuošusi mėsos gabalais:

Lady Gaga

(nuotrauka vogta iš interneto platybių). Iš tiesų, kai pagalvoji, koks skirtumas, kurią gyvūno kūno dalį naudoti – jei kažkas puošiasi kailiu ir oda, kažkam tenka ir viduje esantį gėrį panaudoti… Taip taip, čia mažas akmenėlis į gyvūnų teisių nesaugotojų daržą. Arba, kitais žodžiais tariant, būdas sulaukti aktyvaus komentavimo po įrašu, nes tas, kuris žudo gyvą būtybę dėl kepsnio ir odinės striukės, turi susitaupęs keletą šaunių pateisinančių argumentų, kurie nebetveria noru išsilieti virtualion ervėn :)

12 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams