• Renginiai


  Rašymo terapija

  Lapkričio jaukumo iššūkis

  Mamos-dukros ryšys

 • Socializuokimės smarkiau


  PinkCity@FaceBook

  Instagram

  PinkCity@Youtube

  Laimės psichologija

 • Kaip PinkCity siurblį bandė

  2011-05-08

  Electrolux UltraSilencer GreenMan, kaip tikrai Didžiajai Namų Tvarkytojai, davė išbandyti dulkių siurblį ir prašė savo nuomonę apie jį išdėstyti. Tai dėstau.

  Tylumas. Išskirtinis Electrolux UltraSilencer Green bruožas, kaip ir sufleruoja pavadinimas, turėtų būti nepaprastai tylus veikimas. Šiaip iš esmės dulkių siurbliams aš tylos reikalavimų nekeliu, gal šis aspektas labiau aktualus mano šuniui, kuris, kaip ir dauguma jo rūšies keturkojų, mano, kad siurblys yra pats baisiausias monstras. Kai pirmą kartą įsijungiau Ultrasilencer’į, ypatingos tylos neišgirdau, kadangi jis buvo nustatytas pačiu galingiausiu režimu. Kai galią sumažinau iki minimumo, pamaniau, kad siurblys iš viso išsijungė – dirbo tikrai tylut tylutėliai! Taigi kam aktualu tai, kad galėtumėte siurbliuotis miegant namiškiams ir netrikdyti jų poilsio, šis aparatas – puikus pasirinkimas. Žinoma, jei nenorite darbuotis galingiausiu režimu. Asmeniškai aš niekuomet nesirinkčiau siurblio pagal jo skleidžiamus decibelus, na, nebent atsisakyčiau tokio, kuris žviegtų kaip skerdžiama kiaulė.

  Ekologija ir ekonomija. Kita išskirtinė Electrolux UltraSilencer Green savybė, kaip ir šnabžda paskutinis pavadimo žodis, yra jo draugiškumas aplinkai. Siurbliukas yra pagamintas iš antrinių žaliavų – perdirbtos plastmasės, taigi įsigydami jį gaunate papildomų karmos taškų už gamtos tausojimą. Berods esu kažkada minėjusi, kad man žodelis eko asocijuojasi ne tik su ekologija, bet ir su ekonomija, mat nesu tokia žaliųjų judėjimo fanatikė, kad už aplinkai draugišką produktą mokėčiau dvigubai, lyginant su įprastu. Šis Green siurblys yra ekonomiškas – siurbia tikrai galingai (kai nustatytas maksimalus galingumas, bet tada ūžia), o elektros sunaudoja nedaug (kaip teigia gamintojai, jo 1250W atitinka 2000W galią). Tai yra rimtas pliusas.

  Funkcionalumas (ir grožis). Gražus! Nors gamintojai atsiprašinėja, kad jis juodas – teisinasi, kad dėl perdirbto plastiko taip gaunasi, man jis tikrai puikiai atrodo. Pats dizainas nėra kažkuo labai išskirtinis, bet valdymas patogus, na, smagiai siurbliuoji sau ir viskas! Nežinau, ar čia tik man atvežė šį gaminį nepilnos komplektacijos, ar jis ir neturi turėti daugiau antgalių – pasigedau tokio siaurėjančio, kuriuo kampus galima išvalyti. O tas pagrindinis antgalis turi mygtuką, kurį paspaudus pasikeičia kilimo ir parketo režimas. Patogu. Svarbiausia, ko noriu iš siurblio – kad jis tikrai gerai valytų namus ir šiam prietaisui jokių priekaištų neturiu: didžiausia problema mūsų namuose yra šuns ir mano plaukai, Electrolux UltraSilencer Green su šiuo iššūkiu puikiai susidorojo!

  Išvados. Kaina – apie penkis šimtus litų. Ar pirkčiau? Jei būtų akcija… Iš tiesų, nors siurbliuko darbui priekaištų neturiu, manau, kad panašios kokybės prietaisą galima įsigyti ir už mažesnę sumą. Ech, kada ateis tie laikai, kai aplinkai draugiški dalykai bus pigesni už priešiškus…

  3 komentarai (-ų)

  Pasisakyti

  RSS šaltinis šio įrašo komentarams