Kaip PinkCity galvą skuto

2008-10-22

Pagalvojai, kad Britney variantas? Ne, tik istorijėlė iš praeities.

Ilgi plaukai, ilgi nagai, makiažas, blizgučiai, sijonai ir suknios – nors ne vienareikšmiškai, bet visgi labiau moteriškos, nei vyriškos, lyties atstovų požymiai. Paauglystėj besiformuojant identitetui griežtai laikiausi įsitvėrus šių moteriškumo atributų. Įsivaizdavau lovoj sėdinčią nuogą damą berniukišku kirpimu iš nugaros ir maniau, kad tik homoseksualui ji galėtų būti patraukli. Puoselėjau savo ilgus blondiniškus plaukus, prisigalvodavau įmantriausių šukuosenų nuoboduliui išvaikyti – negaliu kelias dienas iš eilės rengtis tais pačiais drabužiais, kaip išverti metų metus tuo pačiu kirpimu?!

Tada atėjo jaunystė kvailystė ir vis dažniau įsisvajodavau apie trumputėlius plaukus. Ieškodavau internete dailių moterų berniukiškais kirpimais nuotraukų ir žavėdavausi. Vieną gražią vasaros dieną neištvėriau ir

pankuojant.jpg

Jausmas, kai Tau mašinėle skuta galvą, nepakartojamas! Toks saldus malonumas ir jaudulys, matai ant grindų krintančias sruogas, o galva lengvutėlė lengvutėlė! Viešpatėliau, anksčiau išsiplovus man plaukai džiūdavo valandą (džiovintuvą iki šiol naudoju tik ekstremaliais atvejais), o čia tik spėk suformuot tą skiauterę, kol nespėjo išsausėti ir nepalankiai susigulėt.

Dar nekukliai pasigirsiu, kad teko truputį dirbti plaukų modeliu, ir kai vienam kirpėjų-stilistų konkurse laimėjo toks pankuojantis variantas pirmą vietą, supratau, kad jei mergaitės sijonėlį pakeistume baltu, šitoks vaizdas man būtų tobula nuotaka vestuvių dieną:

juodai.JPG

Bet oi, laikas bėga, plaukai auga, skiauterėta nespėjau ištekėti. Negaliu apsikęst atrodydama vienodai, todėl dabar vėl kasas šukuoju. Ir nė už ką nesigailiu, kad tada taip nusižarinau. Pajaučiau kiek iš tikrųjų sveria nuosavi plaukai, kai jų netekau. Ir kaip bernams faina. Aišku, ne visiems.

15 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams