Kaip gera būti PinkCity

2008-04-22

good.jpgGyvenimas – tai ne problema, kurią reikia išspręsti, o realybė, kurią reikia patirti. Søren Kierkegaard.

Per kažkurią televiziją rodydavo laidą pavadinimu „Gera būti… (garsenybės vardas pavardė)”. Pasakodavo apie kasdieninius ir ne visai žvaigždės gyvenimo malonumus, tarsi turėčiau dėl jų užsimanyti būti Pamela arba Beckham. O aš tuo tarpu dažnomis laimės akimirkomis pasidžiaugiu, kaip gera būti PinkCity! Nes nesugalvoju nė vieno asmens šiame pasaulyje ar visoje jo istorijoje, kurio istoriją norėčiau pakartoti, kurio kūne norėčiau pabusti ryte, kurio gyvenimą norėčiau patirti. Nes pats geriausias yra šitas, maniškis. Rimtai. Pavydi?

Skrajoju ofisiniais koridoriais, parkuojuosi prigrūstame kieme, užmiegu spoksodama į mylimojo dovanotas rožines herberas, ir vis kartoju mintyse, kaip gera būti manimi… Ar tai nesveika meilė sau? Jeigu ir taip, jaučiuosi jos nusipelniusi, nes pati kuriu tokį gyvenimą, kokio noriu, ir nebijau pasidžiaugti, kad sekasi.

Saulėti rytai, turiu ką apsirengti, mama šypsosi, Tu parašai smagų komentarą, popietė su šunimi, jaukus mylimojo apkabinimas, carpaccio, visos tos gėlės ir bučiniai ir žodžiai ir neįtikėtinai šaunūs ateities planai. Ech, tas nuostabus mano rožinis gyvenimas… Gera būti.

11 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams