Kada gražiausi metai?

2008-06-03

matrioshkos.jpgNuolat stengdamasi vertinti tai, ką turiu, dažnai pagalvoju, kad dabar yra gražiausi mano gyvenimo metai. Taip pradėjau manyti jau nuo ankstyvos paauglystės, kai sąmoningai galėjau įvertinti savo laimingumo būseną. Vartau dienoraščius (popierinius, būdavo ir tokie kadaise), ir skaitau, kaip trylikmetė džiaugsmingai krykštauja. Kiek dainų apie sweet sixteen prikurta – būdama to amžiaus maniau, kad tikrai jau dabar yra Tas Laikas. Baigiau mokyklą, ech, tie studentiški metai – kas gali būti geriau?

Šiuo metu esu įsitikinusi, kad dirbančiam jaunam žmogui smagiau gyvent, nei studentui – nereikia sukt galvos dėl finansinių apribojimų. Kiek stengies, tiek turi – veik ką nori. Vaikai nepririšę prie namų ir valgyt neprašo, nes jų dar neturiu. Visi vakarai po septynioliktos valandos, savaitgaliai ir atostogos priklauso man vienai – argi ne šaunu?

Be jokios abejonės, sukurta šeima ir atžalos suteikia gyvenimui visai kitą prasmę, tie rūpestėliai ir apribojimai su kaupu atsiperka nauju kokybiniu lygmeniu. Todėl manau, kad po penkių metų, taip pat po dešimties ir penkiolikos, ir vėliau, galėsiu drąsiai nemeluodama pasakyti: dabar – gražiausi mano metai. Reikia tik mokėt jais džiaugtis!

9 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams