Jau! Jau! Jau! 27!

2009-07-06

Kadaise vėlyvoj vaikystėj įsikaliau sau galvon, kad mano laimingas skaičius yra dvidešimt septyni. Kiekvieno mėnesio diena, pažymėta šiuo numeriu, man tapdavo ypatingesne nei likusios. Dabar prisižaidžiau – lemtingai priartėjo dvidešimt septintieji metai. Visi metai!!!

Čia rimtai kažkokia mistinė riba.

Nes manęs klausinėja, ko norėčiau dovanų gimtadienio proga, ir aš nuoširdžiai suku galvą, bet dar nuoširdžiau jaučiu, kad turiu absoliučiai viską, ko galėčiau trokšti iki pilnos laimės. Pamenu, pernai tokiu metu mąsčiau, kad tik suknistas darbas mane knisa, ir svarsčiau, kad vienintelis dalykas, kurį norėčiau keisti savo gyvenime, tai imti dirbti mėgstamą darbą. Ką gi, kalendoriuje apsivertė metai, atėjo sunkmetis mūsų šalelėn bei nemėgstamo darbo įstaigėlėn, ir mano noras išsipildė – tiesa, ne „dirbti mėgstamą darbą”, o „nedirbti nemėgstamo darbo” prasme. Kadangi aš vis dar nesugalvoju, ką galėčiau mėgti labiau nei deginimąsi skaitant knygą, šis variantas man pats priimtiniausias!

Ir dabar net baisu pagalvoti, kokie laimingi metai man bus, pradedant nuo šiandien, kai startas toks tobulas. Tfu tfu, aišku, kad neprisišnekėčiau, bet kurgi – juk dvidešimt septintieji! Valio!!!

27 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams