Iš Swedbanko bankomatų sunku išprašyti grynųjų

2008-12-11

Šiandien per pietus su brangiausiuoju važiavom tvarkyti reikaliukų, kuriems prireikė keleto šimtų grynųjų. Stabtelėjom prie Swedbanko bankomato – jis pasitiko miela žinute: atleiskite, šiuo metu laikinai grynųjų neturiu. Nieko tokio, būna pasitaiko, važiuojam prie kito – situacija analogiška. Trečiasis bankomatas gi pasakė lygiai tą patį. Prie jojo buvo ir pats Swedbanko filialiukas, sumanėm išsigryninti ten. Kur Tau! Visa patalpa pilna žmonių, laukimas eilėje užtruktų ilgiau nei mano pietų pertrauka. Nusprendėm paskutinį kartą išbandyti laimę didelio prekybcentrio filiale. Ten, kaip supratom, pinigų buvo – eilė prie bankomato vinguriavo per visą koridorių. Teko išsiimti pinigučius kito banko bankomate, dešimt litų už tai paklojom, nu ir ką.

Grįžus darban puoliau akimis skanuoti populiariausių žinių portalų antraštes, nes galvoju, bliamba, ką tie žmonės, stovintys eilėse, žino, ko aš nežinau? Gal buvo paleistas koks nors blogas gandas, sukėlęs masinę psichozę? Nu kad ne, nė žodelyčio. Kolegės sako, gal šiandien pensijas moka?

Kadangi nesu finansiškai nukentėjusi dėl visokių ten bankų bankrotų ir indėlių nuvertėjimų, kuriuos teko patirti vyresniems žmonėms, kažkodėl nuoširdžiai tikiu, kad mano pinigėliai banke yra saugūs, ten vyriausybė garantuoja, ir panašiai. Na, jei kalbame apie mažiau nei šimtą tūkstančių, aišku. Kita vertus, kas iš to, kad saugiai guli, jei panorėjus negaliu jais pasinaudoti? Tegu dabar sumoka tuos dešimt nelemtų litų ir kompensuoja degalų sąnaudas pusę Kauno apvažinėjus, a?

23 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams