• Renginiai


  Rašymo terapija

  Moters kelionė

  Kūrybinis nuotykis

  Moters-vyro ryšio terapija

  Mamos-dukros ryšys

  Mamos-dukros ryšys

  Giluminis atsipalaidavimas

 • Intencija

  2019-11-15

  Kartais žmonės siekia įgyvendinti tam tikrus pokyčius savo gyvenime – atsikratyti nepageidaujamų įpročių, išsiugdyti naujus, jiems palankesnius, pavyzdžiui, skirti daugiau dėmesio miegui, sveikai mitybai ar kokybiškam bendravimui su savo vaikais, tačiau po kurio laiko šie geri ketinimai kažkaip užsimiršta, užsivelia tarp kasdienės rutinos reikalų, kol vėl stabtelim ir koks nors įvykis ar mes patys sau primenam – palauk, juk atrodo, ketinau skirti daugiau dėmesio naujiems įpročiams…

  Vienas svarbiausių dalykų prieš imantis bet kokios veiklos, nesvarbu, ar ji vyktų tik mūsų galvose, ar visu fiziniu kūnu, yra intencija. Tai reiškia, kad iš pradžių reikia labai aiškiai ir konkrečiai sau įsivardinti, kodėl aš ketinu kažką daryti kitaip. Kas bus kitaip, kai pokytis įvyks? Kaip pasikeis mano gyvenimas? Kaip aš jausiuos, kai tai bus įvykę? Kaip atrodysiu, kaip elgsiuos, kaip bendrausiu, kaip su manim bendraus kiti?

  Laimė

  Ne tik apgalvokite šią intenciją, bet pajauskite visu savo kūnu – vizualizuokite save pokyčiui įvykus, išgirskite save ar kitus kalbant, užuoskite, pajuskite skonį burnoje, visu kūnu pasijuskite taip, tarsi jau dabar būtumėte tas naujasis aš, kuris yra įgyvendinęs svarbų pokytį.

  Kiekvieną kartą, kai norėsis automatiškai pasielgti senuoju, įprastu būdu – naršyti feisbuke iki vidurnakčio, prisišlamšti spurgų, užšaukti ant vaikų dėl nesutvarkytų žaislų – leiskite mintyse iškilti savo intencijai. Kodėl man svarbu elgtis kitaip? Kodėl?

  Tikiu, kad šis priminimas sau jei ne visuomet, tai bent kartais tikrai padės lengviau žengti pozityvių pokyčių ir augimo keliu. To šiandien Tau ir linkiu!

  Nėra komentarų

  Komentarų dar nėra. Nori būti pirmas/-a?

  Pasisakyti

  RSS šaltinis šio įrašo komentarams