Happy Tree Friends. Patinka.

2008-02-28

Šiandien gavau MTV Baltic marketingo vadybininko laišką su pasiūlymu parašyti tai, ką manau apie šiandien per jų televiziją pradedamą rodyti Happy Tree Friends. Kaži, kiek jis tokių laiškų išsiuntė, man labai nepatinka, kai visi pradeda staiga rašyt apie tą patį (pvz., zine.lt).

Na bet velniop, kadangi Happy Tree Friends patenka į mano mėgstamiausių animacinių filmukų penketuką, gal ir šiaip sau būčiau parašius. Ypač smagu dėstyti nuomonę, kuri nesutampa su daugumos. Net ir patys MTV savo tinklapyje neslepia neigiamos kalbintų garsių žmonių nuomonės apie HTF (vadinsiu taip sutrumpintai, gerai?).

Visų pirma noriu pasakyt, kad tai nėra animacinis filmas vaikams. Nepretenduoja tokiu būti, rodomas 22 val., kai visų padorių tėvų atžalos jau miega, TV kampe tikriausiai bus ženklelis N-14 nepadorių tėvų vaikams, kurie dar neguli lovelėse. Todėl visi, kam nepatinka (nepatiks) HTP dėl neigiamos smurto įtakos nesusiformavusiai vaikų psichikai ir vertybių sistemai, nerašykite komentaruose „nenorėčiau, kad mano vaikai tai žiūrėtų”. Aš irgi nenorėčiau. Nebent kai jiems bus tiek metų, kiek man, kai sugebu suvokti juodąjį humorą ir nepriimti jo kaip atspindėtos realybės.

Turbūt ilgai nereiktų spėliot, kuris personažas man mieliausias:

giggles.gif

Giggles! Ir nors iš anksto žinau, kad jai, kaip ir kitiems HTF veikėjams, baigsis blogai, kiekvieną kartą filmo kūrėjai sukelia lengvą šoką savo išradingumu. Atsimenat, kaip Kenny mirdavo kiekvienoj South Park‘o serijoj, tai vat HTF mirštama su didesniais skausmais ir žiaurumais. Iš tikrųjų dabar pagalvojau, kad man vis viena nepavyks įtikinti žmonių, kad šis filmukas juokingas, jei jiems nejuokingas. Kaip ir Svynio Todo, HTF humoras priskirtinas juodajam, ir man jis patinka. Žiauri smurtautoja nepatampu, naktimis košmarų nesapnuoju. Todėl žiūrėsiu!

17 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams