Grybų sultys

2010-01-20

Medžiai patys negali patikėti tuo, kas jiems nutiko: svaigūs karuselės dūmai aplipdė pirštus ir sustingdė amžiams, o aš kasdien transformuojuosi į kobrą, skėrį ir žuvį, mikliai keičiu pavidalus, nepamiršdama kvėpuoti. Kažkas naktimis sužiaumoja visą mano šokoladą su braškėmis ir jogurtu, ir ne tik pasaulis sustingdytas, laikas taip pat.

Kaip gyvenu? Nuostabiausiai.

Lioviausi valgyti šiltakraujų gyvūnų lavonėlius, todėl dabar pusryčiams sumuštiniai su sūdyta lašiša, pietums orkaitėje kepta lašiša, o vakarienei ikrai ir daržovės, ir kiviai su varškės kremu. Nu ir tos visos trintos kreminės sriubos.

Kojelės

O kai mano šlaunys buvo gundančiai apvalios, guodžiau save, kad tai labai moteriška, o kai jos vėl artėja prie blauzdų apimties, nereikia guostis, reikia džiaugtis, nes aš šlovinu jaunystės kultą ir esu pasiryžusi jam vergauti, nes paauglės visuomet laimės prieš bobas savo išvaizda, o protą savo mažumėlę lavinu, taigi šia prasme neregresuoju (ir nestresuoju). Jaučiu net ir Gombrowicz‘ius man patiktų mažiau, jei būtų tik talentingas rašytojas, bet nebūtų bendramintis dėl jaunystės kulto ir vyriškumo išaukštinimo (jis rinkosi jaunuolį vs. jaunuolę, nes joje slypi motinystės užuomazga, kuri žada savo esybę atiduoti vaisiui, o ne pasaulio užkariavimui žavesiu). Ir bla bla bla nereikia man čia komentarų apie moters prigimtį, jei jau norite būti gyvūnėmis, tai kodėl siekiate tapti gražesnėmis už vyrus, juk visame faunos pasaulyje patinėliai savo išvaizda prieš pateles ir vienas prieš kitą pučiasi ir rungiasi, meskit šalin akių tušą ir plaukų tiesinimo žnyples, pažiūrėsiu, kas tuomet jus norės apvaisinti.

O įrašus jau gal kokius tris buvau per šį nerašymo laikotarpį pradėjusi, bet tam tikroj vietoj užstringu, ir nieko sau negaliu padaryti. Man dar niekad taip nebuvo. Jaučiuosi keistai neįgali suregzti ilgesnio nei viena pastraipa teksto. Tai varo mane iš proto. Ir paskui va kokie nenormalūs įrašai gaunasi. Maloniai prašau atleisti.

(nes man mylimasis sako, kad geriau rašyčiau savo nuomonę, nei tuos visus receptukus, bet aš sakau, kad mano nuomonė gali įžeisti nemažai žmonių, ir va, prašau (atleisti (iš užimamų pareigų (haha))))

30 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams