• Renginiai


  Rašymo terapija

  Lapkričio jaukumo iššūkis

  Mamos-dukros ryšys

 • Socializuokimės smarkiau


  PinkCity@FaceBook

  Instagram

  PinkCity@Youtube

  Laimės psichologija

 • Gediminas Navaitis: Psichologinė parama vaikui

  2014-12-05

  Gediminas Navaitis Psichologinė parama vaikuiAgresyvumas – būtina žmogaus savybė, padedanti įveikti kliūtis, išreikšti emocijas. Jo slopinimas riboja žmogaus galimybes, neigiamai veikia psichosomatinę būseną. Be to, slopinamas agresyvumas kartais pasireiškia ir destruktyviu elgesiu, todėl, teikiant psichologinę pagalbą agresyviam vaikui, negalima šios savybės pašalinti ar nuslopinti. Koreguoti dera tik nepriimtinus agresyvumo būdus.

  Profesinė literatūra. Knyga sena, rašyta 1997m., aišku, problemos išlikusios, tik terminai truputį pakitę. Nieko pernelyg naujo nesužinojau, niekaip labai manęs knyga nepaveikė, tik skyrius apie neurolingvistinį programavimą erzino. NLP – sudėtingas mokslas, žiūrint mano akimis, ir kai nedidelėje knygelėje viename skyriuje bandoma perteikti kelis metodus, gaunasi kažkokia makalynė, mistika, terminų košė. Profesinę literatūrą skirstau į tokią, kurią verta įsigyti, ir į tą, kur džiaugiuosi, kad nepirkau, o tik iš bibliotekos pasiskolinau. Deja, ši Navaičio knyga patenka į antrąją kategoriją.

  Vaiko praeitis egzistuoja jo dabartyje. Praeitis veikia jo mąstymą, emocijas ir elgesį. Jei anksčiau įgytas patyrimas buvo klaidingai suprastas bei įvertintas, jis kliudys teisingai elgtis.

  Mano vertinimas dešimtbalėje skalėje: 5.

  4 komentarai (-ų)

  Pasisakyti

  RSS šaltinis šio įrašo komentarams