• Renginiai


  Rašymo terapija

  Moters-vyro ryšio terapija

  Lapkričio jaukumo iššūkis

  Mamos-dukros ryšys

  Mamos-dukros ryšys

  Giluminis atsipalaidavimas

 • Bliuzo naktys 2010: antra dalis

  2010-07-09

  Ne vienas kalbėjo ir rašė, kad šiemet muzikine programa Bliuzo naktys nebuvo tokios stiprios, kaip, tarkim, pernai ar užpernai. Iš tiesų – labai smarkiai išsiskyrusių žvaigždžių, vedusių iš proto minią, šįkart nebuvo. Man labiausiai įsiminė penktadienio vakarą energijos užtaisą susprogdinę latviai Keksi su Algirdu Šuminsku, kurie kojas kilnojo ne bliuzo, o kuo tikriausio rokenrolo ritmu:

  Bliuzo naktys 2010

  Drąsiai pavadinčiau juos ne tik muzikos, bet ir šou profesionalais.

  Šeštadienį gi arčiausiai širdies buvo pagaliau į Bliuzo naktis vėl sugrįžęs Senas kuinas:

  Bliuzo naktys 2010

  Simboliška, kad merginą su užrašu ant marškinėlių “Sėsk prie mūsų stalo seni…” nufotografavau būtent skambant šiai dainai!

  Neįsivaizduoju, kaip atrodytų ir skambėtų Bliuzo naktys be Arinos ir The Road Band:

  Bliuzo naktys 2010

  Bliuzo naktys 2010

  Arba be lūpinių armonikėlių:

  Bliuzo naktys 2010

  Bliuzo naktys 2010

  Jei festivalio šūkis skelbia – nepamiršk palapinės ir piniginės – žinok, kad tikrai daugiau beveik nieko ir nereikia. Maisto buvo kuo įvairiausio, netgi mano vegetariškam skrandžiui, o prarėkusiems balsus juodame kubile kunkuliavo šviežia čiobrelių arbata su medumi:

  Bliuzo naktys 2010

  Kaip ir visuomet, palapinių kaimynai pasitaikė ypač smagūs. Labiausiai įstrigusi frazė iš jų lūpų: “Antrą dieną geriant visos Karolinos gražios”.

  Bliuzo naktys 2010

  Bliuzo naktys 2010

  Deja deja, kaip ir visi geri dalykai, šiųmetės Bliuzo naktys baigėsi – praskriejo tiesiog kosminiu greičiu. Guodžiuosi mintimis, kad liko tik apie tris šimtus šešiasdešimt dienų, ir vėl galėsiu strakalioti Lūksto pakrantėje, nes čia Varniai, ežeras, Bliuzo festivalis…

  2 komentarai (-ų)

  Pasisakyti

  RSS šaltinis šio įrašo komentarams