• Renginiai


  Mamos-dukros ryšys

  Mamos-dukros ryšys

 • Socializuokimės smarkiau


  PinkCity@FaceBook

  Instagram

  PinkCity@Youtube

  Laimės psichologija

 • Atika Palėpėje

  2010-06-17

  Atika

  Nors turėjo būti Palėpės muzika. BALTA (!), aprangos kodo nepaisė beveik niekas, išskyrus organizatores, mane su broliu ir dar kelis žmogėnus. Man visuomet patinka, kai pasako, ką apsirengti, nes tuomet nereikia pačiai sukti galvos. Bet kitiems greičiausiai nepatinka. Arba jie neturi baltų drabužių (?!). Arba jie yra gotai (!). Ką gi.

  Atika

  O Atika buvo puiki. Pakankamai tinkama šiam mano etapui. Vyriška ir emocionali, išraiškinga, tiesmukiška, gatvinė ir su kopų smėliu džinsų atvartuose. Vėjuota, smagi, jautri, žaidžianti, laisva, ir su daug jėgos.

  Atika

  Stulbinančiai daug buvo fotografuojančių. Patrankų trajektorijos susikirsdavo, susipindavo ir susivydavo, o kur dar muilinės ir aifonai. Neleiskite momentui prasmukti nepastebėtam, mielieji. Būkite dori muzikos atspindžių veiduose sargai.

  Atika

  Oras, tai, kas ore, plytos, asfaltas, saulė, rimstančio miesto gaudesys už sienų, gražūs žmonės (aš kas kartą naujai nustembu, kiek daug pasaulyje yra gražių žmonių!), jaukuma ir gitaros su būgnais bei giliais balsais – argi ne tobulas derinys vasaros vakarui?

  Atika

  Gyvenime stengiuosi mintimis nufotografuoti tokias akimirkas, kai pajuntu visišką pilnatvę, momento išsipildymą – lengviausia ir taikliausia tai pavadinti laime – ir per šį koncertą tokių kadrų pavyko užfiksuoti (vadinasi, Laikas ne iššvaistytas, o Pajungtas).

  Atika

  (birželio trisdešimtą – Jurga)

  7 komentarai (-ų)

  Pasisakyti

  RSS šaltinis šio įrašo komentarams